James Ensor Statistiky návštěv

1860 – 1949

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Ensor na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

James Ensor: statistiky v kostce

Vjezdění Krista do Bruselu je nejvyhledávanějším dílem umělce James Ensor: 1 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 3% celkového počtu. Často se také zajímali o: Skeletons Warming Themselves a Autoportrét s maskami. Celkový počet prohlídek: 67 100 (14 800 profil umělce, 52 300 děl). Nárůst o 2% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (40 500 návštěv). Jazyky: anglicky (49%), portugalsky (11%) a německy (6%). Rozdělení zařízení: počítače (81%), telefony (16%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 38% návštěv pro 19% katalogu.

Top 10 děl umělce James Ensor podle počtu prohlídek

Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora James Ensor.

  1. Vjezdění Krista do Bruselu 1 Vjezdění Krista do Bruselu, 1888 1 800 návštěv · 3,1%
  2. Skeletons Warming Themselves 2 Skeletons Warming Themselves, 1889 1 800 návštěv · 3,1%
  3. Autoportrét s maskami 3 Autoportrét s maskami, 1899 1 700 návštěv · 2,9%
  4. Muž utrpení 4 Muž utrpení, 1891 1 500 návštěv · 2,6%
  5. Tribulations of Saint Anthony 5 Tribulations of Saint Anthony, 1887 1 500 návštěv · 2,6%
  6. Vieille femme aux masques 6 Vieille femme aux masques 1 400 návštěv · 2,4%
  7. The Frightful Musicians 7 The Frightful Musicians, 1891 1 200 návštěv · 2,1%
  8. Death and the Masks 8 Death and the Masks 1 200 návštěv · 2,1%
  9. The Astonishment of the Mask Wouse 9 The Astonishment of the Mask Wouse 1 000 návštěv · 1,7%
  10. Death Pursuing the Human Herd 10 Death Pursuing the Human Herd 1 000 návštěv · 1,7%

Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu James Ensor?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20262001 800
Čec 20265 80034 700
Srp 20264 8007 400
Zář 20264 0008 400

Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce James Ensor?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce James Ensor?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Vjezdění Krista do Bruselu00000000200600200600
Autoportrét s maskami000000000500300500
Skeletons Warming Themselves000000000900500300
Dáma v nouzi000000000600100100
Death and the Masks000000000500300200
La mare aux peupliers ou Et…00000000001000
Lievre et corbeau0000000003001000
Le marche a Ostende00000000020000
Le Foudroiement des anges r…0000000010020000
Personnages devant l' affic…0000000002001000

Je James Ensor vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače54 30080,9%
telefony10 80016,1%
tablety2 0003,0%

Jaké je rozdělení čtenářů James Ensor podle jazyka?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky3 10049,2%
portugalsky70011,1%
německy4006,3%
francouzsky4006,3%
italsky4006,3%
polsky4006,3%
rusky4006,3%
Chinese2003,2%
dánsky1001,6%
španělsky1001,6%

Jaká je denní čtenost James Ensor včetně předpovědi?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
út 22 Zář900
st 23 Zář700
čt 24 Zář1 200
pá 25 Zář500
so 26 Zář500
ne 27 Zář1 400
po 28 Zář800
út 29 Zář900
st 30 Zář900
čt 1 Říj600
pá 2 Říj100
so 3 Říj0
ne 4 Říj1 000
po 5 Říj1 900
út 6 Říj1 600
st 7 Říj1 200
čt 8 Říj2 200
pá 9 Říj1 000
so 10 Říj900
ne 11 Říj700
po 12 Říj1 300
út 13 Říj (předpověď)1 700
st 14 Říj (předpověď)1 400
čt 15 Říj (předpověď)2 000
pá 16 Říj (předpověď)800
so 17 Říj (předpověď)700
ne 18 Říj (předpověď)1 500
po 19 Říj (předpověď)2 000
út 20 Říj (předpověď)1 900
st 21 Říj (předpověď)1 500
čt 22 Říj (předpověď)2 200
pá 23 Říj (předpověď)900
so 24 Říj (předpověď)800
ne 25 Říj (předpověď)1 700
po 26 Říj (předpověď)2 200
út 27 Říj (předpověď)2 000
st 28 Říj (předpověď)1 700
čt 29 Říj (předpověď)2 400
pá 30 Říj (předpověď)1 000
so 31 Říj (předpověď)800
ne 1 Lis (předpověď)1 800
po 2 Lis (předpověď)2 400

James Ensor: nejčastější dotazy

Které dílo umělce James Ensor má nejvíce prohlídek?

Vjezdění Krista do Bruselu: 1 800 návštěv, 3% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

Jaká je čtenost u James Ensor?

67 100 návštěv za dvanáct měsíců (14 800 prohlídek profilu umělce, 52 300 prohlídek děl).

Je James Ensor vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?

Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (81%), telefony (16%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 81%.

Které jazyky se používají při prohlížení profilu James Ensor?

anglicky (49%), portugalsky (11%) a německy (6%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 49%.

Preferují čtenáři určitou kategorii děl od James Ensor?

Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 38% návštěv pro 19% katalogu.