Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Mackenzie na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Mackenzie: statistiky v kostce
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland je nejvyhledávanějším dílem umělce James Mackenzie: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: 'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933 a Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam. Celkový počet prohlídek: 800 (200 profil umělce, 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (700 návštěv). Zaznamenaná preference: Neutrální tóny (Barevná paleta), 60% návštěv pro 32% katalogu.
Top 7 děl umělce James Mackenzie podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora James Mackenzie.
-
1
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland
200 návštěv · 25,0%
-
2
'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933
100 návštěv · 12,5%
-
3
Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam
100 návštěv · 12,5%
-
4
Barrington Colliery School
100 návštěv · 12,5%
-
5
Back to Stables, Bedlington 'A' Pit
100 návštěv · 12,5%
-
6
Washing Day
100 návštěv · 12,5%
-
7
Barrington Colliery
100 návštěv · 12,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu James Mackenzie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce James Mackenzie?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl James Mackenzie si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,1% | 12,5% |
| Měkké stínění | 22,7% | 37,5% |
| Střední jas | 40,9% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 27,3% | 12,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 4,5% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 18,2% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,4% | 37,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 40,9% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,1% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 31,6% | 60,0% |
| Přírodní motivy | 15,8% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 10,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 13,6% | 37,5% |
| Vyvážená | 45,5% | 37,5% |
| Živobylé | 40,9% | 25,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 12,5% |
| Vyvážený | 9,1% | 25,0% |
| Výrazný | 9,1% | 0,0% |
| Prohlášení | 72,7% | 62,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,5% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 18,2% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 68,2% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce James Mackenzie?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barrington Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Barrington Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Breaking in the Riding Cob,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choppington Flower Show, £5… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howicking Preparing Leeks o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Canch Man, Bedlington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miner's Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bill's Been Hurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Busty Kip Collecting Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů James Mackenzie podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost James Mackenzie včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
James Mackenzie: nejčastější dotazy
Které dílo umělce James Mackenzie má nejvíce prohlídek?
- Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland: 200 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u James Mackenzie?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od James Mackenzie?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 60% návštěv pro 32% katalogu.