Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Bonny na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Bonny: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem John Bonny v databázi WikiOO.org stalo Landscape with a Thatched Cottage and a Lake: 400 prohlídek, což představuje 18% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Montague Cottage a Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris). Záznamy o umělci John Bonny byly prohlíženy celkem 1 900krát: 300krát u profilu umělce a 1 600krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 200% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Čtenáři konzultují Jednotná paleta (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 50% návštěv oproti 35% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce John Bonny
Díla umělce John Bonny seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Landscape with a Thatched Cottage and a Lake
400 návštěv · 18,2%
-
2
Montague Cottage
300 návštěv · 13,6%
-
3
Duck Pond (painted under the pseudonym W. Norris)
200 návštěv · 9,1%
-
4
Ford, Pymmes Brook, near Weir Hall, Edmonton
200 návštěv · 9,1%
-
5
Weir Hall Ford
200 návštěv · 9,1%
-
6
Stonebridge Lock, River Lea, 1910
100 návštěv · 4,5%
-
7
Stonebridge Lock, River Lea
100 návštěv · 4,5%
-
8
Reapers in a Cornfield
100 návštěv · 4,5%
-
9
All Hallows Church, Tottenham
100 návštěv · 4,5%
-
10
View of Rectory Farm on White Hart Lane, Tottenham
100 návštěv · 4,5%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce John Bonny?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 200 |
Jak často jsou díla umělce John Bonny vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce John Bonny si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 26,9% | 27,3% |
| Střední jas | 61,5% | 68,2% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 4,5% |
| Luminózní | 3,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,5% | 18,2% |
| Jemné odstíny | 26,9% | 40,9% |
| Vyvážená jemnost | 15,4% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 19,2% | 22,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 71,4% |
| Tmavé tóny | 20,8% | 23,8% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 4,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,5% | 18,2% |
| Vyvážená | 46,2% | 59,1% |
| Živobylé | 15,4% | 22,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,9% | 0,0% |
| Jemný | 38,5% | 36,4% |
| Vyvážený | 15,4% | 9,1% |
| Výrazný | 26,9% | 27,3% |
| Prohlášení | 15,4% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,9% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 4,5% |
| Vyvážená harmonie | 11,5% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 42,3% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 34,6% | 50,0% |
Která díla John Bonny jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| All Hallows Church, Tottenh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River House, Devonshire Hil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weir, Pymmes Brook, Edmonton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stonebridge Lock, River Lea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rectory Farm, White Hart La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tottenham Mills, Ferry Lane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bruce Grove, Tottenham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Stonebridge Lock, River Lea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Weir Hall Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weir Hall Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je John Bonny vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací John Bonny se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 300 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů John Bonny
Která díla umělce John Bonny jsou nejčastěji prohlížena?
- Landscape with a Thatched Cottage and a Lake s 400 prohlédnutími (18% všech prohlídek John Bonny). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) John Bonny vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 900krát za dvanáct měsíců: 300 na profilu umělce a 1 600 u záznamů děl.
Jaké díla umělce John Bonny čtenáři preferují?
- Jednotná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 35% v katalogu.