Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Constable na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
John Constable: statistiky v kostce
Lesní cestou je nejvyhledávanějším dílem umělce John Constable: 12 700 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Často se také zajímali o: Cenotaph to the Memory of Sir Joshua Reynolds a Pole květin. Celkový počet prohlídek: 120 200 (18 700 profil umělce, 101 500 děl). Nárůst o 55% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (75 600 návštěv). Jazyky: anglicky (36%), italsky (21%) a rusky (13%). Rozdělení zařízení: počítače (77%), telefony (20%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 47% návštěv pro 24% katalogu.
Top 10 děl umělce John Constable podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora John Constable.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu John Constable?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 800
Čec 2026
7 500
68 100
Srp 2026
5 500
10 800
Zář 2026
5 500
19 800
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce John Constable?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl John Constable si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
79,6%
52,2%
Pokojný
10,2%
19,9%
Nostalgický
2,0%
17,1%
Klidná atmosféra
2,0%
5,4%
Zemité tóny
4,1%
2,5%
Dramatický
0,0%
2,2%
Elegance
2,0%
0,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
10,4%
31,5%
Klidná
39,6%
19,5%
Melancholický
10,4%
16,4%
Nostalgický
25,0%
15,7%
Reflektivní
10,4%
8,8%
Romantický
2,1%
3,6%
Dramatický
2,1%
1,9%
Výrazný
0,0%
1,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
16,3%
Měkké stínění
32,0%
46,4%
Střední jas
42,0%
28,6%
Jasná rovnováha
8,0%
6,6%
Luminózní
4,0%
2,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
35,7%
Jemné odstíny
24,0%
47,0%
Vyvážená jemnost
28,0%
13,9%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
3,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
63,6%
78,1%
Neutrální tóny
20,4%
11,8%
Tmavé tóny
11,4%
6,2%
Monochromní
4,5%
2,7%
Přírodní motivy
0,0%
1,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
46,0%
61,4%
Vyvážená
42,0%
34,0%
Živobylé
12,0%
4,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
18,0%
16,2%
Jemný
6,0%
9,8%
Vyvážený
18,0%
7,8%
Výrazný
22,0%
14,6%
Prohlášení
36,0%
51,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
6,0%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
10,6%
Vyvážená harmonie
12,0%
21,8%
Silná barevná jednotnost
44,0%
40,2%
Jednotná paleta
22,0%
21,4%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce John Constable?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Lesní cestou
0
0
0
0
0
0
0
0
100
5 000
2 600
3 900
Salisbury katedrála
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
900
Pole květin
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
800
1 200
Studium květin holýškových
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
400
Helmingham Dell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
600
Voz s senem (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
700
400
Flatford Lock
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
200
300
Salisbury Cathedral z pozor…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
300
0
Salisbury Cathedral z pozor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
300
0
Dům Willyho Lota
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
100
Je John Constable vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
92 200
76,7%
telefony
24 000
20,0%
tablety
4 000
3,3%
Jaké je rozdělení čtenářů John Constable podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 400
35,8%
italsky
1 400
20,9%
rusky
900
13,4%
gruzínštinou
400
6,0%
španělsky
300
4,5%
maďarsky
200
3,0%
nizozemsky
200
3,0%
švédsky
200
3,0%
francouzsky
100
1,5%
hindsky
100
1,5%
Jaká je denní čtenost John Constable včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
ne 20 Zář
3 100
po 21 Zář
1 000
út 22 Zář
700
st 23 Zář
700
čt 24 Zář
700
pá 25 Zář
900
so 26 Zář
600
ne 27 Zář
900
po 28 Zář
1 100
út 29 Zář
1 200
st 30 Zář
800
čt 1 Říj
1 700
pá 2 Říj
1 300
so 3 Říj
800
ne 4 Říj
2 400
po 5 Říj
1 800
út 6 Říj
1 800
st 7 Říj
2 200
čt 8 Říj
1 300
pá 9 Říj
1 300
so 10 Říj
1 400
ne 11 Říj (předpověď)
3 300
po 12 Říj (předpověď)
2 000
út 13 Říj (předpověď)
1 900
st 14 Říj (předpověď)
1 900
čt 15 Říj (předpověď)
1 900
pá 16 Říj (předpověď)
1 800
so 17 Říj (předpověď)
1 400
ne 18 Říj (předpověď)
3 600
po 19 Říj (předpověď)
2 200
út 20 Říj (předpověď)
2 100
st 21 Říj (předpověď)
2 100
čt 22 Říj (předpověď)
2 100
pá 23 Říj (předpověď)
2 000
so 24 Říj (předpověď)
1 600
ne 25 Říj (předpověď)
4 000
po 26 Říj (předpověď)
2 400
út 27 Říj (předpověď)
2 300
st 28 Říj (předpověď)
2 300
čt 29 Říj (předpověď)
2 300
pá 30 Říj (předpověď)
2 200
so 31 Říj (předpověď)
1 700
John Constable: nejčastější dotazy
Které dílo umělce John Constable má nejvíce prohlídek?
Lesní cestou: 12 700 návštěv, 12% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u John Constable?
120 200 návštěv za dvanáct měsíců (18 700 prohlídek profilu umělce, 101 500 prohlídek děl).
Je John Constable vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (77%), telefony (20%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 77%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu John Constable?
anglicky (36%), italsky (21%) a rusky (13%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 36%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od John Constable?
Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 47% návštěv pro 24% katalogu.