Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Glover na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
John Glover: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem John Glover v databázi WikiOO.org stalo Natives on the Ouse River, Van Diemen: 900 prohlídek, což představuje 69% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Patterdale farm a A view of the artist's house and garden, in Mills Plains, Van Diemen's Land. Záznamy o umělci John Glover byly prohlíženy celkem 1 600krát: 800krát u profilu umělce a 800krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Tmavé tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 75% návštěv oproti 8% děl.
5 nejčastěji prohlížených děl umělce John Glover
Díla umělce John Glover seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce John Glover?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
600
300
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
200
400
Jak často jsou díla umělce John Glover vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce John Glover si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
25,0%
90,0%
Romantický
50,0%
0,0%
Pokojný
25,0%
10,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
50,0%
100,0%
Záhadný
25,0%
0,0%
Nostalgický
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,1%
0,0%
Měkké stínění
45,5%
7,7%
Střední jas
45,5%
92,3%
Jasná rovnováha
3,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,2%
7,7%
Jemné odstíny
57,6%
7,7%
Vyvážená jemnost
18,2%
15,4%
Jasná barevná přítomnost
6,1%
69,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
66,7%
16,7%
Tmavé tóny
8,3%
75,0%
Neutrální tóny
25,0%
8,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
39,4%
7,7%
Vyvážená
60,6%
92,3%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,1%
0,0%
Jemný
15,2%
7,7%
Vyvážený
18,2%
7,7%
Výrazný
9,1%
0,0%
Prohlášení
51,5%
84,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,1%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
12,1%
7,7%
Vyvážená harmonie
9,1%
0,0%
Silná barevná jednotnost
48,5%
15,4%
Jednotná paleta
24,2%
76,9%
Která díla John Glover jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Artist's House and Gard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Corroboree in Van Diemen'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Natives on the Ouse River,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Patterdale farm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Conway, North Wales
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Trees and Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Patterdale, Westmor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A View of Calke Park with a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boathouse in Calke Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je John Glover vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
100,0%
Kolik konzultací John Glover se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
0
út 27 Říj
200
st 28 Říj
200
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
200
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
200
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
200
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
300
st 18 Lis (předpověď)
300
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
300
Otázky týkající se čtenářů John Glover
Která díla umělce John Glover jsou nejčastěji prohlížena?
Natives on the Ouse River, Van Diemen s 900 prohlédnutími (69% všech prohlídek John Glover). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 děl.
Kolikrát byl(a) John Glover vyhledán(a) na WikiOO.org?
1 600krát za dvanáct měsíců: 800 na profilu umělce a 800 u záznamů děl.
Jaké díla umělce John Glover čtenáři preferují?
Tmavé tóny (Barevná paleta): 75% návštěv oproti 8% v katalogu.