Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce John Jackson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
John Jackson: statistiky v kostce
Study For 'bartholomew Johnson' je nejvyhledávanějším dílem umělce John Jackson: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Často se také zajímali o: William Seguier - a Portrait Of A Young Man. Celkový počet prohlídek: 3 000 (1 300 profil umělce, 1 700 děl). Vrchol: Čec 2026 (2 800 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (100%). Zaznamenaná preference: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), 67% návštěv pro 38% katalogu.
Top 10 děl umělce John Jackson podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora John Jackson.
-
1
Study For 'bartholomew Johnson'
200 návštěv · 11,1%
-
2
William Seguier -
100 návštěv · 5,6%
-
3
Portrait Of A Young Man
100 návštěv · 5,6%
-
4
Portrait Of A Lady (mrs Parry, The Mother Of Sir W. E. Parry, Rn)
100 návštěv · 5,6%
-
5
Sir John Barrow, 1st Bt
100 návštěv · 5,6%
-
6
Richard James Lane
100 návštěv · 5,6%
-
7
Samuel Wesley -
100 návštěv · 5,6%
-
8
Wesley -
100 návštěv · 5,6%
-
9
St Peter
100 návštěv · 5,6%
-
10
Benjamin Edmonstone
100 návštěv · 5,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu John Jackson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 1 100 | 1 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce John Jackson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl John Jackson si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 92,0% | 88,9% |
| Měkké stínění | 6,0% | 5,6% |
| Střední jas | 2,0% | 5,6% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 74,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 18,0% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 88,0% | 77,8% |
| Vyvážená | 12,0% | 22,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,0% | 33,3% |
| Jemný | 36,0% | 22,2% |
| Vyvážený | 12,0% | 27,8% |
| Výrazný | 14,0% | 11,1% |
| Prohlášení | 10,0% | 5,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 27,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 5,6% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce John Jackson?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vice-admiral Sir Richard Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend Robert Newton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir John Soane, In Masonic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wesley - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Murray, 1st Earl Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend William Holwell Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Seguier - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Je John Jackson vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 000 | 100,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů John Jackson podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost John Jackson včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 400 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
John Jackson: nejčastější dotazy
Které dílo umělce John Jackson má nejvíce prohlídek?
- Study For 'bartholomew Johnson': 200 návštěv, 11% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u John Jackson?
- 3 000 návštěv za dvanáct měsíců (1 300 prohlídek profilu umělce, 1 700 prohlídek děl).
Je John Jackson vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (100%); nejvíce je jich počítače s podílem 100%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od John Jackson?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 67% návštěv pro 38% katalogu.