Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jonathan Meese na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jonathan Meese: statistiky v kostce
Fulle Bux je nejvyhledávanějším dílem umělce Jonathan Meese: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 62% celkového počtu. Často se také zajímali o: Noel Coward is back XXII (Mehl und Verbrechen) a Dr. Seefang's Quizz. Celkový počet prohlídek: 800 (100 profil umělce, 700 děl). Pokles o 100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (600 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážený (Kontrast), 62% návštěv pro 12% katalogu.
Top 4 děl umělce Jonathan Meese podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Jonathan Meese.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Jonathan Meese?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 0 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Jonathan Meese?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Jonathan Meese si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 50,0% | 75,0% |
| Jasná rovnováha | 37,5% | 25,0% |
| Luminózní | 12,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 37,5% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 37,5% | 75,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 37,5% | 75,0% |
| Neutrální tóny | 50,0% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená | 50,0% | 25,0% |
| Živobylé | 37,5% | 75,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 62,5% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 75,0% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 25,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 87,5% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Jonathan Meese?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait Volki 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uwe Bohm Urkinski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldat Flugechse - Papageiu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Noel Coward is back XXII (M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Seefang's Quizz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mr. Gefuhlssyrypr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mutter mit Heiligem Buch Di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fulle Bux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Jonathan Meese podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Jonathan Meese včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Jonathan Meese: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Jonathan Meese má nejvíce prohlídek?
- Fulle Bux: 500 návštěv, 62% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 4.
Jaká je čtenost u Jonathan Meese?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců (100 prohlídek profilu umělce, 700 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Jonathan Meese?
- Ano, Vyvážený (Kontrast): 62% návštěv pro 12% katalogu.