Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Keith Baynes na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Keith Baynes: statistiky v kostce
Chambolle Musigny je nejvyhledávanějším dílem umělce Keith Baynes: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Často se také zajímali o: South of France a Still Life with Books, a Lamp and Jug of Flowers. Celkový počet prohlídek: 2 800 (600 profil umělce, 2 200 děl). Vrchol: Čec 2026 (2 700 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 58% návštěv pro 45% katalogu.
Top 10 děl umělce Keith Baynes podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Keith Baynes.
-
1
Chambolle Musigny, 1950
300 návštěv · 12,5%
-
2
South of France, 1927
300 návštěv · 12,5%
-
3
Still Life with Books, a Lamp and Jug of Flowers, 1927
200 návštěv · 8,3%
-
4
Azalea, 1948
200 návštěv · 8,3%
-
5
St Jean de Luz, 1911
200 návštěv · 8,3%
-
6
Mediterranean Landscape, 1925
100 návštěv · 4,2%
-
7
Road through a Wood, 1911
100 návštěv · 4,2%
-
8
Still Life of White Roses, 1921
100 návštěv · 4,2%
-
9
Landscape, 1921
100 návštěv · 4,2%
-
10
The Garden, Villa des Bois de Saint Joseph, 1932
100 návštěv · 4,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Keith Baynes?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 2 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Keith Baynes?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Keith Baynes si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 17,2% | 12,5% |
| Měkké stínění | 34,5% | 33,3% |
| Střední jas | 48,3% | 54,2% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,3% | 12,5% |
| Jemné odstíny | 44,8% | 58,3% |
| Vyvážená jemnost | 31,0% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,8% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,2% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 22,2% | 26,7% |
| Neutrální tóny | 5,6% | 6,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,3% | 12,5% |
| Vyvážená | 75,9% | 79,2% |
| Živobylé | 13,8% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,7% | 25,0% |
| Jemný | 44,8% | 50,0% |
| Vyvážený | 6,9% | 4,2% |
| Výrazný | 17,2% | 12,5% |
| Prohlášení | 10,3% | 8,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,7% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,2% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 13,8% | 20,8% |
| Silná barevná jednotnost | 41,4% | 41,7% |
| Jednotná paleta | 6,9% | 12,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Keith Baynes?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chambolle Musigny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Road through a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of White Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| South of France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Mediterranean Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, a La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden, Villa des Bois… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Keith Baynes podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Keith Baynes včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Keith Baynes: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Keith Baynes má nejvíce prohlídek?
- Chambolle Musigny: 300 návštěv, 12% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Keith Baynes?
- 2 800 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 2 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Keith Baynes?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 58% návštěv pro 45% katalogu.