Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Kenyon Cox na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Kenyon Cox: statistiky v kostce
After Boltraffio, Sacra Conversazione je nejvyhledávanějším dílem umělce Kenyon Cox: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 8% celkového počtu. Často se také zajímali o: Study for Mosaic, Wisconsin State Capitol, a Study for Christ. Celkový počet prohlídek: 4 100 (400 profil umělce, 3 700 děl). Nárůst o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (3 600 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (100%). Zaznamenaná preference: Reflektivní (Emoční náboj), 100% návštěv pro 78% katalogu.
Top 10 děl umělce Kenyon Cox podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Kenyon Cox.
-
1
After Boltraffio, Sacra Conversazione, 1882
300 návštěv · 7,7%
-
2
Study for Mosaic, Wisconsin State Capitol,, 1912
200 návštěv · 5,1%
-
3
Study for Christ, 1905
200 návštěv · 5,1%
-
4
Study for Mosaic, Wisconsin State Capital, Justice, 1913
200 návštěv · 5,1%
-
5
Head of the Queen of Egypt, 1888
200 návštěv · 5,1%
-
6
The Fall, 1892
200 návštěv · 5,1%
-
7
(Untitled) (Greco Roman Discus Thrower), 1873
200 návštěv · 5,1%
-
8
(Iowa State Capitol Rotunda) (Hunting, study for panel), 1905
200 návštěv · 5,1%
-
9
Study for Mural for Appellate Court Building, New York Statute Law , Helmet for Figure of Force, 1899
100 návštěv · 2,6%
-
10
Study for Mosaic, Wisconsin State Capitol,, 1912
100 návštěv · 2,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Kenyon Cox?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 3 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Kenyon Cox?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Kenyon Cox si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Reflektivní | 77,8% | 100,0% |
| Klidná | 11,1% | 0,0% |
| Duchovní | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 10,3% |
| Měkké stínění | 30,0% | 25,6% |
| Střední jas | 22,0% | 17,9% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 17,9% |
| Luminózní | 22,0% | 28,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,0% | 23,1% |
| Jemné odstíny | 12,0% | 7,7% |
| Vyvážená jemnost | 50,0% | 38,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 24,0% | 30,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 28,6% | 36,1% |
| Pastelové barvy | 21,4% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 21,4% | 19,4% |
| Neutrální tóny | 21,4% | 19,4% |
| Monochromní | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,0% | 12,8% |
| Vyvážená | 40,0% | 43,6% |
| Živobylé | 46,0% | 43,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,0% | 28,2% |
| Jemný | 20,0% | 12,8% |
| Vyvážený | 14,0% | 17,9% |
| Výrazný | 16,0% | 12,8% |
| Prohlášení | 14,0% | 28,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 5,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 15,4% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 43,6% |
| Jednotná paleta | 46,0% | 35,9% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Kenyon Cox?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Augustus Saint-Gaudens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Eclogue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After Boltraffio, Sacra Con… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Flying Shadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Eclogue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After Titian's Madonna of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Mr. Wiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of the Queen of Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Silver Hand Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mr. Wiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Kenyon Cox vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 100 | 100,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů Kenyon Cox podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Kenyon Cox včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Kenyon Cox: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Kenyon Cox má nejvíce prohlídek?
- After Boltraffio, Sacra Conversazione: 300 návštěv, 8% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Kenyon Cox?
- 4 100 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 3 700 prohlídek děl).
Je Kenyon Cox vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (100%); nejvíce je jich počítače s podílem 100%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Kenyon Cox?
- Ano, Reflektivní (Emoční náboj): 100% návštěv pro 78% katalogu.