Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lucy Willis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Lucy Willis: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Lucy Willis v databázi WikiOO.org stalo Spring Flowers In A Vase: 200 prohlídek, což představuje 12% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Black Cat And Dappling a Inside Looking Out. Záznamy o umělci Lucy Willis byly prohlíženy celkem 1 900krát: 500krát u profilu umělce a 1 400krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Čtenáři konzultují Neutrální tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 91% návštěv oproti 78% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Lucy Willis
Díla umělce Lucy Willis seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Spring Flowers In A Vase
200 návštěv · 12,5%
-
2
Black Cat And Dappling
100 návštěv · 6,2%
-
3
Inside Looking Out
100 návštěv · 6,2%
-
4
Cows In The Orchard
100 návštěv · 6,2%
-
5
Forgotten Palace, Udaipur
100 návštěv · 6,2%
-
6
The Blue Fountain
100 návštěv · 6,2%
-
7
Dhow Yard, Sur
100 návštěv · 6,2%
-
8
The marquee
100 návštěv · 6,2%
-
9
House On The Hill, Bombay
100 návštěv · 6,2%
-
10
Evening, Hroussa
100 návštěv · 6,2%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Lucy Willis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Lucy Willis vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Lucy Willis si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,0% | 6,2% |
| Střední jas | 22,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 52,0% | 56,2% |
| Luminózní | 20,0% | 12,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 62,0% | 68,8% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 6,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 78,0% | 90,9% |
| Pastelové barvy | 14,6% | 9,1% |
| Zemité tóny | 4,9% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 50,0% |
| Vyvážená | 54,0% | 50,0% |
| Živobylé | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 6,2% |
| Jemný | 24,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 6,2% |
| Výrazný | 16,0% | 18,8% |
| Prohlášení | 42,0% | 43,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 44,0% | 56,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 24,0% | 6,2% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 12,5% |
Která díla Lucy Willis jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rubbish Collector | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Shade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The marquee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Overture, St. Mary''s B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Midday Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Cat And Dappling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lefteri Milking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Lucy Willis vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Lucy Willis se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 100 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Lucy Willis
Která díla umělce Lucy Willis jsou nejčastěji prohlížena?
- Spring Flowers In A Vase s 200 prohlédnutími (12% všech prohlídek Lucy Willis). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Lucy Willis vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 900krát za dvanáct měsíců: 500 na profilu umělce a 1 400 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Lucy Willis čtenáři preferují?
- Neutrální tóny (Barevná paleta): 91% návštěv oproti 78% v katalogu.