Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marc Chagall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marc Chagall: statistiky v kostce
Já a vesnice je nejvyhledávanějším dílem umělce Marc Chagall: 38 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Často se také zajímali o: Narozeniny a Nad městem. Celkový počet prohlídek: 278 700 (126 900 profil umělce, 151 800 děl). Nárůst o 22% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (137 100 návštěv). Jazyky: anglicky (14%), korejsky (11%) a francouzsky (10%). Země: Jižní Korea (11%), Francie (9%) a Itálie (8%). Rozdělení zařízení: počítače (59%), telefony (37%) a tablety (4%). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 37% návštěv pro 22% katalogu.
Top 10 děl umělce Marc Chagall podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Marc Chagall.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Marc Chagall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 000
Čec 2026
20 500
116 600
Srp 2026
15 900
16 900
Zář 2026
41 900
6 200
Říj 2026
48 400
10 100
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Marc Chagall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Marc Chagall si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
31,9%
36,4%
Mystický
17,0%
16,0%
Nostalgický
10,6%
15,8%
Eterický
23,4%
12,5%
Pokojný
4,3%
7,0%
Dramatický
2,1%
6,1%
Lekce fantazie
4,3%
2,7%
Klidná atmosféra
0,0%
2,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
36,2%
20,6%
Radostný
4,3%
19,1%
Záhadný
21,3%
17,5%
Nostalgický
10,6%
16,0%
Duchovní
17,0%
9,6%
Romantický
2,1%
4,2%
Nadějný
2,1%
3,2%
Eterický
0,0%
2,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
10,4%
Měkké stínění
26,0%
19,8%
Střední jas
34,0%
46,9%
Jasná rovnováha
14,0%
9,7%
Luminózní
16,0%
13,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
23,9%
Jemné odstíny
22,0%
37,3%
Vyvážená jemnost
14,0%
21,8%
Jasná barevná přítomnost
22,0%
14,3%
Sytá barva
0,0%
2,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
30,2%
39,3%
Neutrální tóny
37,2%
35,7%
Tmavé tóny
25,6%
21,1%
Pastelové barvy
4,7%
2,7%
Monochromní
2,3%
0,7%
Teplé tóny
0,0%
0,4%
Přírodní motivy
0,0%
0,0%
Výrazné
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
34,0%
25,5%
Vyvážená
50,0%
60,5%
Živobylé
16,0%
14,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
5,9%
Jemný
16,0%
13,1%
Vyvážený
12,0%
10,7%
Výrazný
22,0%
24,0%
Prohlášení
48,0%
46,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
32,0%
42,5%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
12,4%
Vyvážená harmonie
8,0%
17,9%
Silná barevná jednotnost
28,0%
17,5%
Jednotná paleta
20,0%
9,7%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Marc Chagall?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Já a vesnice
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
200
Bílé ukřižování
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Narozeniny
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
200
Nad městem
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
600
Žlutý violinist
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
100
Padající anděl
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
0
Nápoj vojáka
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
Abraham a tři andělé
0
0
0
0
0
0
0
0
600
600
100
600
Adam a Eva vyhnáni z ráje
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
0
100
0
Liberec
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
0
0
0
Je Marc Chagall vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
165 100
59,2%
telefony
103 800
37,2%
tablety
9 800
3,5%
Jaké je rozdělení čtenářů Marc Chagall podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
6 700
13,9%
korejsky
5 500
11,4%
francouzsky
4 900
10,2%
italsky
3 900
8,1%
španělsky
3 500
7,3%
německy
3 400
7,1%
nizozemsky
3 200
6,6%
japonsky
2 800
5,8%
srbsky
1 800
3,7%
rusky
1 500
3,1%
Jaká je denní čtenost Marc Chagall včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
6 300
so 17 Říj
5 000
ne 18 Říj
5 500
po 19 Říj
6 700
út 20 Říj
7 300
st 21 Říj
7 200
čt 22 Říj
8 200
pá 23 Říj
9 300
so 24 Říj
7 100
ne 25 Říj
6 100
po 26 Říj
8 000
út 27 Říj
7 400
st 28 Říj
8 800
čt 29 Říj
7 900
pá 30 Říj
8 200
so 31 Říj
6 100
ne 1 Lis
6 500
po 2 Lis
11 200
út 3 Lis
7 700
st 4 Lis
7 600
čt 5 Lis
6 400
pá 6 Lis (předpověď)
8 800
so 7 Lis (předpověď)
6 700
ne 8 Lis (předpověď)
6 700
po 9 Lis (předpověď)
9 500
út 10 Lis (předpověď)
8 200
st 11 Lis (předpověď)
8 700
čt 12 Lis (předpověď)
8 300
pá 13 Lis (předpověď)
9 200
so 14 Lis (předpověď)
7 000
ne 15 Lis (předpověď)
7 000
po 16 Lis (předpověď)
10 000
út 17 Lis (předpověď)
8 600
st 18 Lis (předpověď)
9 100
čt 19 Lis (předpověď)
8 700
pá 20 Lis (předpověď)
9 500
so 21 Lis (předpověď)
7 300
ne 22 Lis (předpověď)
7 300
po 23 Lis (předpověď)
10 400
út 24 Lis (předpověď)
9 000
st 25 Lis (předpověď)
9 500
čt 26 Lis (předpověď)
9 000
Marc Chagall: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Marc Chagall má nejvíce prohlídek?
Já a vesnice: 38 300 návštěv, 10% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Marc Chagall?
278 700 návštěv za dvanáct měsíců (126 900 prohlídek profilu umělce, 151 800 prohlídek děl).
Je Marc Chagall vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (59%), telefony (37%) a tablety (4%); nejvíce je jich počítače s podílem 59%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu Marc Chagall?
anglicky (14%), korejsky (11%) a francouzsky (10%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 14%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Marc Chagall?
Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 37% návštěv pro 22% katalogu.