Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marcel Duchamp na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marcel Duchamp: statistiky v kostce
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vousičkou je nejvyhledávanějším dílem umělce Marcel Duchamp: 3 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 8% celkového počtu. Často se také zajímali o: Fontána a Given: 1. The Waterfall, 2. The Illuminating Gas. Celkový počet prohlídek: 64 400 (40 700 profil umělce, 23 700 děl). Nárůst o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (27 000 návštěv). Jazyky: anglicky (26%), francouzsky (15%) a španělsky (13%). Země: Španělsko (20%), Jižní Korea (11%) a Spojené státy americké (11%). Rozdělení zařízení: počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%). Zaznamenaná preference: Střední jas (Jasnost světla), 37% návštěv pro 22% katalogu.
Top 10 děl umělce Marcel Duchamp podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Marcel Duchamp.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Marcel Duchamp?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
400
200
Čec 2026
9 100
17 900
Srp 2026
10 300
4 400
Zář 2026
20 900
1 200
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Marcel Duchamp?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Marcel Duchamp si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
26,1%
20,2%
Minimalistický
19,6%
14,8%
Dramatický
6,5%
14,1%
Klidná atmosféra
15,2%
11,9%
Pokojný
4,3%
9,2%
Výrazné
2,2%
6,8%
Moderní minimalismus
10,9%
5,8%
Romantický
0,0%
5,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
60,4%
55,3%
Záhadný
10,4%
20,5%
Melancholický
12,5%
7,3%
Dramatický
2,1%
7,8%
Klidná
0,0%
4,0%
Hravý
2,1%
2,1%
Romantický
4,2%
1,4%
Napětí
2,1%
0,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
10,0%
Měkké stínění
28,0%
27,0%
Střední jas
22,0%
37,3%
Jasná rovnováha
10,0%
11,4%
Luminózní
28,0%
14,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
38,2%
Jemné odstíny
18,0%
19,1%
Vyvážená jemnost
18,0%
21,9%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
20,5%
Sytá barva
0,0%
0,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
23,1%
35,3%
Neutrální tóny
41,0%
32,5%
Tmavé tóny
23,1%
22,2%
Monochromní
7,7%
4,8%
Pastelové barvy
5,1%
2,9%
Přírodní motivy
0,0%
2,0%
Metalické tóny
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
44,0%
38,7%
Vyvážená
32,0%
34,0%
Živobylé
24,0%
27,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
9,6%
Jemný
16,0%
12,1%
Vyvážený
10,0%
3,5%
Výrazný
14,0%
14,4%
Prohlášení
46,0%
60,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
19,1%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
5,1%
Vyvážená harmonie
10,0%
7,9%
Silná barevná jednotnost
26,0%
38,9%
Jednotná paleta
36,0%
28,9%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Marcel Duchamp?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Nude Descending a Staircase…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
100
Smutný mladý muž v vlaku
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Given: 1. The Waterfall, 2.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
Fontána
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
Přechod Panny v Nevěstu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
0
Přechod Purity na Nevesty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Rrose Sélavy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
400
500
King and Queen surrounded b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrét Dr. R. Dumouchela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Je Marcel Duchamp vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
34 600
53,7%
telefony
25 800
40,1%
tablety
4 000
6,2%
Jaké je rozdělení čtenářů Marcel Duchamp podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
7 200
25,8%
francouzsky
4 200
15,1%
španělsky
3 700
13,3%
korejsky
2 000
7,2%
nizozemsky
1 700
6,1%
rusky
1 300
4,7%
italsky
1 200
4,3%
maďarsky
1 100
3,9%
portugalsky
1 100
3,9%
arabsky
700
2,5%
Jaká je denní čtenost Marcel Duchamp včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
út 22 Zář
1 900
st 23 Zář
1 400
čt 24 Zář
1 700
pá 25 Zář
800
so 26 Zář
1 200
ne 27 Zář
1 300
po 28 Zář
2 600
út 29 Zář
3 200
st 30 Zář
2 900
čt 1 Říj
3 100
pá 2 Říj
2 100
so 3 Říj
2 800
ne 4 Říj
3 800
po 5 Říj
2 000
út 6 Říj
2 400
st 7 Říj
2 000
čt 8 Říj
2 100
pá 9 Říj
2 500
so 10 Říj
1 400
ne 11 Říj
1 800
po 12 Říj
2 500
út 13 Říj (předpověď)
2 700
st 14 Říj (předpověď)
2 300
čt 15 Říj (předpověď)
2 500
pá 16 Říj (předpověď)
1 900
so 17 Říj (předpověď)
1 900
ne 18 Říj (předpověď)
2 500
po 19 Říj (předpověď)
2 500
út 20 Říj (předpověď)
2 900
st 21 Říj (předpověď)
2 400
čt 22 Říj (předpověď)
2 700
pá 23 Říj (předpověď)
2 100
so 24 Říj (předpověď)
2 100
ne 25 Říj (předpověď)
2 700
po 26 Říj (předpověď)
2 800
út 27 Říj (předpověď)
3 100
st 28 Říj (předpověď)
2 600
čt 29 Říj (předpověď)
2 900
pá 30 Říj (předpověď)
2 200
so 31 Říj (předpověď)
2 200
ne 1 Lis (předpověď)
2 900
po 2 Lis (předpověď)
2 900
Marcel Duchamp: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Marcel Duchamp má nejvíce prohlídek?
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vousičkou: 3 600 návštěv, 8% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Marcel Duchamp?
64 400 návštěv za dvanáct měsíců (40 700 prohlídek profilu umělce, 23 700 prohlídek děl).
Je Marcel Duchamp vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%); nejvíce je jich počítače s podílem 54%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu Marcel Duchamp?
anglicky (26%), francouzsky (15%) a španělsky (13%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 26%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Marcel Duchamp?
Ano, Střední jas (Jasnost světla): 37% návštěv pro 22% katalogu.