Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marisol Escobar na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Marisol Escobar: statistiky v kostce
Women and Dog je nejvyhledávanějším dílem umělce Marisol Escobar: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 24% celkového počtu. Často se také zajímali o: The family a Family. Celkový počet prohlídek: 2 400 (900 profil umělce, 1 500 děl). Pokles o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 400 návštěv). Zaznamenaná preference: Prohlášení (Kontrast), 62% návštěv pro 34% katalogu.
Top 10 děl umělce Marisol Escobar podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Marisol Escobar.
-
1
Women and Dog
500 návštěv · 23,8%
-
2
The family
300 návštěv · 14,3%
-
3
Family
200 návštěv · 9,5%
-
4
Cultural head
200 návštěv · 9,5%
-
5
Om pom marisol familia
100 návštěv · 4,8%
-
6
Dinner date
100 návštěv · 4,8%
-
7
The generals
100 návštěv · 4,8%
-
8
John wayne
100 návštěv · 4,8%
-
9
French curve
100 návštěv · 4,8%
-
10
Shoe and Hand
100 návštěv · 4,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Marisol Escobar?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 900 |
| Srp 2026 | 200 | 400 |
| Zář 2026 | 200 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Marisol Escobar?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Marisol Escobar si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,9% | 9,5% |
| Měkké stínění | 3,5% | 4,8% |
| Střední jas | 10,3% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 13,8% | 28,6% |
| Luminózní | 65,5% | 57,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,6% | 38,1% |
| Jemné odstíny | 34,5% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 3,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,5% | 4,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,6% | 79,0% |
| Pastelové barvy | 22,2% | 5,3% |
| Monochromní | 14,8% | 10,5% |
| Tmavé tóny | 3,7% | 5,3% |
| Zemité tóny | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 55,2% | 42,9% |
| Vyvážená | 37,9% | 52,4% |
| Živobylé | 6,9% | 4,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 41,4% | 19,1% |
| Jemný | 13,8% | 14,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,3% | 4,8% |
| Prohlášení | 34,5% | 61,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,8% | 4,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,3% | 4,8% |
| Vyvážená harmonie | 3,5% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 41,4% | 61,9% |
| Jednotná paleta | 31,0% | 14,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Marisol Escobar?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Om pom marisol familia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kalimpong | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lbj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pnom penh, two | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Sidney Janis Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Paris review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Mamayyo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The generals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Marisol Escobar podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Marisol Escobar včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 500 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 300 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Marisol Escobar: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Marisol Escobar má nejvíce prohlídek?
- Women and Dog: 500 návštěv, 24% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Marisol Escobar?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 1 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Marisol Escobar?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 62% návštěv pro 34% katalogu.