Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mark Gertler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Mark Gertler: statistiky v kostce
Portrait of Marjorie Gertler je nejvyhledávanějším dílem umělce Mark Gertler: 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: Near Swanage, Dorset a The Dutch Doll. Celkový počet prohlídek: 4 000 (1 100 profil umělce, 2 900 děl). Nárůst o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (3 000 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (82%) a telefony (18%). Zaznamenaná preference: Tmavé tóny (Barevná paleta), 50% návštěv pro 29% katalogu.
Top 10 děl umělce Mark Gertler podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Mark Gertler.
-
1
Portrait of Marjorie Gertler
800 návštěv · 25,0%
-
2
Near Swanage, Dorset
300 návštěv · 9,4%
-
3
The Dutch Doll
200 návštěv · 6,2%
-
4
Still Life With A Bottle Of Benedictine
100 návštěv · 3,1%
-
5
Still Life, Vase With Flowers
100 návštěv · 3,1%
-
6
The Pond At Garsington
100 návštěv · 3,1%
-
7
The Mantilla
100 návštěv · 3,1%
-
8
Portrait Of Dorothy Morland
100 návštěv · 3,1%
-
9
Seashells
100 návštěv · 3,1%
-
10
Musical Bather
100 návštěv · 3,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Mark Gertler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 2 500 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 400 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Mark Gertler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Mark Gertler si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 32,0% | 25,0% |
| Měkké stínění | 42,0% | 56,2% |
| Střední jas | 24,0% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 3,1% |
| Luminózní | 2,0% | 3,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 9,4% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 28,1% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 28,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 34,4% |
| Sytá barva | 4,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 64,3% | 41,7% |
| Tmavé tóny | 28,6% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 4,8% | 4,2% |
| Pastelové barvy | 2,4% | 4,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 21,9% |
| Vyvážená | 52,0% | 43,8% |
| Živobylé | 22,0% | 34,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 15,6% |
| Jemný | 38,0% | 50,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 9,4% |
| Výrazný | 18,0% | 3,1% |
| Prohlášení | 22,0% | 21,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 15,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 9,4% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 65,6% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 9,4% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Mark Gertler?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Marjorie Gertler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Rabbi and Rabbitzin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers In A Jug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The apple woman and her hus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine Dobrée | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pond At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples In A Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bokhara Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pool At Garsington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life (winter Cherries) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Mark Gertler vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 82,5% |
| telefony | 700 | 17,5% |
Jaké je rozdělení čtenářů Mark Gertler podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 60,0% |
| německy | 100 | 20,0% |
| rusky | 100 | 20,0% |
Jaká je denní čtenost Mark Gertler včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 300 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 300 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Mark Gertler: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Mark Gertler má nejvíce prohlídek?
- Portrait of Marjorie Gertler: 800 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Mark Gertler?
- 4 000 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 2 900 prohlídek děl).
Je Mark Gertler vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (82%) a telefony (18%); nejvíce je jich počítače s podílem 82%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Mark Gertler?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 50% návštěv pro 29% katalogu.