Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Max Klinger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Max Klinger: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Max Klinger v databázi WikiOO.org stalo The death peeing: 300 prohlídek, což představuje 4% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Isle of the Dead a Found. Záznamy o umělci Max Klinger byly prohlíženy celkem 7 300krát: 1 000krát u profilu umělce a 6 300krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 250% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 5 700 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (86%) a telefony (14%). Čtenáři konzultují Neutrální tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 67% návštěv oproti 56% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Max Klinger
Díla umělce Max Klinger seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The death peeing
300 návštěv · 4,1%
-
2
The Isle of the Dead
300 návštěv · 4,1%
-
3
Found
300 návštěv · 4,1%
-
4
Bather
200 návštěv · 2,7%
-
5
untitled (8532)
200 návštěv · 2,7%
-
6
Adam 1
200 návštěv · 2,7%
-
7
Amor and Psyche
200 návštěv · 2,7%
-
8
Presa
200 návštěv · 2,7%
-
9
Titan
200 návštěv · 2,7%
-
10
Phriam And Thisbe II
200 návštěv · 2,7%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Max Klinger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 700 |
| Čec 2026 | 600 | 5 100 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 400 | 300 |
Jak často jsou díla umělce Max Klinger vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Max Klinger si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 8,1% |
| Měkké stínění | 22,0% | 20,3% |
| Střední jas | 32,0% | 29,7% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 37,8% |
| Luminózní | 12,0% | 4,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 40,5% |
| Jemné odstíny | 60,0% | 54,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 5,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 56,1% | 66,7% |
| Zemité tóny | 41,5% | 33,3% |
| Pastelové barvy | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,0% | 46,0% |
| Vyvážená | 56,0% | 52,7% |
| Živobylé | 0,0% | 1,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 4,0% |
| Jemný | 0,0% | 1,4% |
| Vyvážený | 2,0% | 2,7% |
| Výrazný | 6,0% | 8,1% |
| Prohlášení | 88,0% | 83,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 2,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 5,4% |
| Silná barevná jednotnost | 10,0% | 8,1% |
| Jednotná paleta | 88,0% | 83,8% |
Která díla Max Klinger jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bather | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Amphitrite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (8532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Isle of the Dead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Y sin embargo! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Al canal! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Max Klinger?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 300 | 86,3% |
| telefony | 1 000 | 13,7% |
V jakých jazycích je Max Klinger vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| italsky | 400 | 57,1% |
| německy | 200 | 28,6% |
| francouzsky | 100 | 14,3% |
Kolik konzultací Max Klinger se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 20 Zář | 0 |
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 100 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 800 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj (předpověď) | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Max Klinger
Která díla umělce Max Klinger jsou nejčastěji prohlížena?
- The death peeing s 300 prohlédnutími (4% všech prohlídek Max Klinger). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Max Klinger vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 7 300krát za dvanáct měsíců: 1 000 na profilu umělce a 6 300 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Max Klinger vyhledáván?
- Profil Max Klinger byl prohlížen na počítače (86%) a telefony (14%); počítače tvoří 86% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Max Klinger čtenáři preferují?
- Neutrální tóny (Barevná paleta): 67% návštěv oproti 56% v katalogu.