Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Max Slevogt na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Max Slevogt: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Max Slevogt, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Harness Racing, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 11% všech prohlídek. V pořadí následují Garden in Neu-Cladow a The Garden at Neukastel with the LIbrary. Profil umělce byl otevřen 700krát a záznamy děl 2 600krát, celkem 3 300krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 67%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 2 700. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (91%), tablety (6%) a telefony (3%). Čtenáři vybírají Živobylé (Intenzita barev) v 63% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 48%.
Max Slevogt: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Max Slevogt a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Harness Racing, 1907
300 návštěv · 11,1%
-
2
Garden in Neu-Cladow, 1912
200 návštěv · 7,4%
-
3
The Garden at Neukastel with the LIbrary, 1930
200 návštěv · 7,4%
-
4
Sailing into Syracuse Harbor, 1914
100 návštěv · 3,7%
-
5
Palatinate Landscape, 1923
100 návštěv · 3,7%
-
6
Spring in the Palatinate, 1910
100 návštěv · 3,7%
-
7
The Country House in Godramstein (West Side), 1911
100 návštěv · 3,7%
-
8
Sailboats on the Alster River in the Evening, 1905
100 návštěv · 3,7%
-
9
Palatinate Landscape - View of the Madenburg, 1924
100 návštěv · 3,7%
-
10
Grape Harvest at Neukastel, 1916
100 návštěv · 3,7%
Kdy byla konzultována záznam o Max Slevogt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 700 | 2 000 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Max Slevogt vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Max Slevogt?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 71,4% | 81,8% |
| Klidná | 21,4% | 9,1% |
| Nostalgický | 7,1% | 9,1% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,3% | 3,7% |
| Měkké stínění | 22,7% | 14,8% |
| Střední jas | 36,4% | 40,7% |
| Jasná rovnováha | 31,8% | 40,7% |
| Luminózní | 6,8% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 22,7% | 18,5% |
| Vyvážená jemnost | 45,5% | 51,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,7% | 29,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 46,9% | 47,6% |
| Zemité tóny | 31,2% | 28,6% |
| Pastelové barvy | 12,5% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 4,8% |
| Přírodní motivy | 3,1% | 4,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,8% | 0,0% |
| Vyvážená | 45,5% | 37,0% |
| Živobylé | 47,7% | 63,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,5% | 3,7% |
| Jemný | 13,6% | 3,7% |
| Vyvážený | 20,4% | 29,6% |
| Výrazný | 13,6% | 22,2% |
| Prohlášení | 47,7% | 40,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,4% | 14,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 7,4% |
| Vyvážená harmonie | 11,4% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 63,0% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 14,8% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Max Slevogt měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grape Harvest at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cherry Harvest, View from H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Palatinatský krajina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing into Syracuse Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Palatinate Landscape - View… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Garden at Neukastel wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woodland Hawthorn with Smal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grape Arbor at Neukastel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Park Landscape in the Palat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Country House in Godramstei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Max Slevogt podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 000 | 90,9% |
| tablety | 200 | 6,1% |
| telefony | 100 | 3,0% |
V jakých jazycích je Max Slevogt vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Max Slevogt a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
O čtenářích umělce Max Slevogt
Které dílo umělce Max Slevogt je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Harness Racing s 300 návštěvami a 11% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Max Slevogt na WikiOO.org?
- 3 300 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na profil umělce, 2 600 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Max Slevogt?
- Používají počítače (91%), tablety (6%) a telefony (3%); počítače představuje 91% prohlídek.
Která díla Max Slevogt odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Živobylé (Intenzita barev) získávají 63% návštěv pro 48% katalogu.