Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pat Steir na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pat Steir: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Pat Steir, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 29% všech prohlídek. V pořadí následují Waterfall a Gold Morning with Roses. Profil umělce byl otevřen 700krát a záznamy děl 500krát, celkem 1 200krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 100. Čtenáři vybírají Neutrální tóny (Barevná paleta) v 100% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 56%.
Pat Steir: 6 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Pat Steir a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, 1990
200 návštěv · 28,6%
-
2
Waterfall, 1988
100 návštěv · 14,3%
-
3
Gold Morning with Roses, 1999
100 návštěv · 14,3%
-
4
Looking for the Mountain, 1971
100 návštěv · 14,3%
-
5
After Winslow Homer I, 1997
100 návštěv · 14,3%
-
6
Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, 1990
100 návštěv · 14,3%
Kdy byla konzultována záznam o Pat Steir?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Pat Steir vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Pat Steir?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 14,3% |
| Měkké stínění | 14,3% | 42,9% |
| Střední jas | 21,4% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 28,6% | 28,6% |
| Luminózní | 21,4% | 14,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 64,3% | 57,1% |
| Jemné odstíny | 21,4% | 42,9% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 55,6% | 100,0% |
| Zemité tóny | 22,2% | 0,0% |
| Monochromní | 22,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 57,1% | 57,1% |
| Vyvážená | 28,6% | 42,9% |
| Živobylé | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 50,0% | 42,9% |
| Jemný | 21,4% | 57,1% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 7,1% | 0,0% |
| Prohlášení | 21,4% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 21,4% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 14,3% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 57,1% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Pat Steir měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sixteen Waterfalls of Dream… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Looking for the Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Or | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sixteen Waterfalls of Dream… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Herb's Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After Winslow Homer I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gold Morning with Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Pat Steir vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Pat Steir a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 200 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 500 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 400 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 500 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 600 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Pat Steir
Které dílo umělce Pat Steir je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment s 200 návštěvami a 29% dotazů. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Pat Steir na WikiOO.org?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na profil umělce, 500 u děl.
Která díla Pat Steir odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 100% návštěv pro 56% katalogu.