Paul Cézanne Statistiky návštěv

1839 – 1906

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Cézanne na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Paul Cézanne: statistiky v kostce

Hráči karet je nejvyhledávanějším dílem umělce Paul Cézanne: 11 100 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 2% celkového počtu. Často se také zajímali o: Velké bazénky (Philadelphia) a Hráči v karty. Celkový počet prohlídek: 463 700 (53 800 profil umělce, 409 900 děl). Nárůst o 9% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (323 300 návštěv). Jazyky: anglicky (34%), rusky (13%) a korejsky (8%). Země: Spojené státy americké (14%), Rusko (8%) a Jižní Korea (6%). Rozdělení zařízení: počítače (80%), telefony (18%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Pokojný (Emoční náboj), 27% návštěv pro 20% katalogu.

Top 10 děl umělce Paul Cézanne podle počtu prohlídek

Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Paul Cézanne.

  1. Hráči karet 1 Hráči karet, 1893 11 100 návštěv · 2,5%
  2. Velké bazénky (Philadelphia) 2 Velké bazénky (Philadelphia), 1905 8 200 návštěv · 1,9%
  3. Hráči v karty 3 Hráči v karty, 1892 8 000 návštěv · 1,8%
  4. Nádrž na jablka 4 Nádrž na jablka, 1895 6 600 návštěv · 1,5%
  5. Mont Sainte-Victoire (Courtauld) 5 Mont Sainte-Victoire (Courtauld), 1887 5 900 návštěv · 1,3%
  6. Zátoka z L'Estaque 6 Zátoka z L'Estaque, 1886 5 200 návštěv · 1,2%
  7. Cardplayers 7 Cardplayers, 1893 5 200 návštěv · 1,2%
  8. The Lac d'Annecy 8 The Lac d'Annecy, 1896 3 800 návštěv · 0,9%
  9. Žárový závoj, džbán a ovoce 9 Žárový závoj, džbán a ovoce, 1894 3 400 návštěv · 0,8%
  10. Kuchyňský stolek 10 Kuchyňský stolek, 1888 3 100 návštěv · 0,7%

Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Paul Cézanne?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202610015 600
Čec 202617 900305 400
Srp 202616 30043 400
Zář 202619 50045 500

Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Paul Cézanne?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Paul Cézanne?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Hráči karet0000000003 4002 8003 700
Velké koupající000000002001 300200400
Velké bazénky (Philadelphia)0000000002 9001 5002 900
Žárový závoj, džbán a ovoce0000000001 4006001 100
Mont Sainte-Victoire Seen f…000000000900300500
Zátoka z L'Estaque000000001002 8006001 500
Château Noir0000000001 200300900
Plavci000000002001 4001000
Mont Sainte-Victoire000000000700700500
Jourdanova koliba000000000200100300

Je Paul Cézanne vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače369 80079,7%
telefony81 20017,5%
tablety12 7002,7%

Jaké je rozdělení čtenářů Paul Cézanne podle jazyka?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky7 60033,8%
rusky3 00013,3%
korejsky1 9008,4%
španělsky1 7007,6%
portugalsky1 3005,8%
bulharsky1 1004,9%
švédsky1 0004,4%
německy9004,0%
francouzsky9004,0%
srbsky5002,2%

Jaká je denní čtenost Paul Cézanne včetně předpovědi?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
st 23 Zář4 400
čt 24 Zář2 900
pá 25 Zář3 500
so 26 Zář3 500
ne 27 Zář5 600
po 28 Zář5 200
út 29 Zář4 100
st 30 Zář5 100
čt 1 Říj4 000
pá 2 Říj5 200
so 3 Říj4 500
ne 4 Říj3 500
po 5 Říj5 800
út 6 Říj5 700
st 7 Říj4 500
čt 8 Říj5 200
pá 9 Říj4 700
so 10 Říj6 100
ne 11 Říj4 000
po 12 Říj5 000
út 13 Říj5 300
st 14 Říj (předpověď)5 300
čt 15 Říj (předpověď)4 600
pá 16 Říj (předpověď)5 100
so 17 Říj (předpověď)5 400
ne 18 Říj (předpověď)5 000
po 19 Říj (předpověď)6 100
út 20 Říj (předpověď)5 700
st 21 Říj (předpověď)5 600
čt 22 Říj (předpověď)4 900
pá 23 Říj (předpověď)5 400
so 24 Říj (předpověď)5 700
ne 25 Říj (předpověď)5 300
po 26 Říj (předpověď)6 400
út 27 Říj (předpověď)6 100
st 28 Říj (předpověď)5 900
čt 29 Říj (předpověď)5 100
pá 30 Říj (předpověď)5 600
so 31 Říj (předpověď)5 900
ne 1 Lis (předpověď)5 500
po 2 Lis (předpověď)6 700
út 3 Lis (předpověď)6 300

Paul Cézanne: nejčastější dotazy

Které dílo umělce Paul Cézanne má nejvíce prohlídek?

Hráči karet: 11 100 návštěv, 2% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

Jaká je čtenost u Paul Cézanne?

463 700 návštěv za dvanáct měsíců (53 800 prohlídek profilu umělce, 409 900 prohlídek děl).

Je Paul Cézanne vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?

Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (80%), telefony (18%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 80%.

Které jazyky se používají při prohlížení profilu Paul Cézanne?

anglicky (34%), rusky (13%) a korejsky (8%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 34%.

Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Paul Cézanne?

Ano, Pokojný (Emoční náboj): 27% návštěv pro 20% katalogu.