Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Manship na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paul Manship: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Paul Manship, které bylo nejčastěji prohlíženo, je End of Day, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 4% všech prohlídek. V pořadí následují John Johansen Portrait Medal (obverse) a United Fruit Company Medal (obverse). Profil umělce byl otevřen 1 200krát a záznamy děl 7 500krát, celkem 8 700krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 7 700. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (98%) a telefony (2%). Čtenáři vybírají Jednotná paleta (Harmonie barev) v 63% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 48%.
Paul Manship: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Paul Manship a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
End of Day, 1909
300 návštěv · 3,6%
-
2
John Johansen Portrait Medal (obverse), 1959
200 návštěv · 2,4%
-
3
United Fruit Company Medal (obverse), 1943
200 návštěv · 2,4%
-
4
Joan of Arc Medal, 1915
200 návštěv · 2,4%
-
5
Crowned Crane, 1932
200 návštěv · 2,4%
-
6
Robert Frost, 1943
100 návštěv · 1,2%
-
7
Study for Osborne Gates The Fox and the Crow, 1952
100 návštěv · 1,2%
-
8
(Dancing Female Nude with Flying Drapery), 1930
100 návštěv · 1,2%
-
9
John Barton Payne Award, Virginia Museum of Fine Arts, reverse, 1933
100 návštěv · 1,2%
-
10
United States Merchant Marine Distinguished Service Medal (obverse), 1942
100 návštěv · 1,2%
Kdy byla konzultována záznam o Paul Manship?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 200 |
| Čec 2026 | 900 | 6 800 |
| Srp 2026 | 100 | 500 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Paul Manship vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Paul Manship?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 34,0% | 40,5% |
| Měkké stínění | 4,0% | 7,1% |
| Střední jas | 16,0% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 10,7% |
| Luminózní | 34,0% | 33,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 61,9% |
| Jemné odstíny | 22,0% | 10,7% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 19,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 8,3% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 39,5% | 47,4% |
| Neutrální tóny | 44,2% | 38,2% |
| Monochromní | 7,0% | 5,3% |
| Pastelové barvy | 7,0% | 5,3% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 4,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 58,0% | 46,4% |
| Vyvážená | 24,0% | 34,5% |
| Živobylé | 18,0% | 19,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,0% | 39,3% |
| Jemný | 16,0% | 15,5% |
| Vyvážený | 2,0% | 3,6% |
| Výrazný | 8,0% | 8,3% |
| Prohlášení | 38,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 4,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 2,4% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 21,4% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 63,1% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Paul Manship měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The French Heroes Fund Obve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foe of Free Peoples Obv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distinguished Service Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Irish Free State Coinage De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| French Heroes Fund Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Pierpont Morgan Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Running Atalanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kultur Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Pierpont Morgan Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| August Jaccaci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Paul Manship podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 8 500 | 97,7% |
| telefony | 200 | 2,3% |
V jakých jazycích je Paul Manship vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Paul Manship a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 300 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 400 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 400 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
O čtenářích umělce Paul Manship
Které dílo umělce Paul Manship je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě End of Day s 300 návštěvami a 4% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Paul Manship na WikiOO.org?
- 8 700 návštěv za dvanáct měsíců: 1 200 na profil umělce, 7 500 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Paul Manship?
- Používají počítače (98%) a telefony (2%); počítače představuje 98% prohlídek.
Která díla Paul Manship odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Jednotná paleta (Harmonie barev) získávají 63% návštěv pro 48% katalogu.