Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pierre Auguste Cot na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pierre Auguste Cot: statistiky v kostce
The storm je nejvyhledávanějším dílem umělce Pierre Auguste Cot: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 38% celkového počtu. Často se také zajímali o: Jarní období (1873) a The storm (1880). Celkový počet prohlídek: 1 700 (800 profil umělce, 900 děl). Nárůst o 133% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (700 návštěv). Zaznamenaná preference: Romantický (Emoční náboj), 100% návštěv pro 60% katalogu.
Top 5 děl umělce Pierre Auguste Cot podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Pierre Auguste Cot.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Pierre Auguste Cot?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 500 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Pierre Auguste Cot?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Pierre Auguste Cot si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Romantický | 60,0% | 100,0% |
| Melancholický | 20,0% | 0,0% |
| Závažný a tklivý | 20,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 63,6% | 87,5% |
| Měkké stínění | 18,2% | 12,5% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 18,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 45,5% | 62,5% |
| Jemné odstíny | 45,5% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,1% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 72,7% | 87,5% |
| Vyvážená | 18,2% | 12,5% |
| Živobylé | 9,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 25,0% |
| Jemný | 18,2% | 25,0% |
| Vyvážený | 18,2% | 37,5% |
| Výrazný | 18,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 36,4% | 12,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 45,5% | 75,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 36,4% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Pierre Auguste Cot?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jarní období (1873) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Dionysia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mireille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Gervais | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little lord fauntelroy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pisan Girl with Basket of O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La bohemienne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The storm (1880) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Pierre Auguste Cot podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 57,1% |
| francouzsky | 200 | 28,6% |
| německy | 100 | 14,3% |
Jaká je denní čtenost Pierre Auguste Cot včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 300 |
| út 3 Lis | 200 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 300 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 400 |
| út 10 Lis (předpověď) | 200 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 400 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 500 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 500 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 600 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
Pierre Auguste Cot: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Pierre Auguste Cot má nejvíce prohlídek?
- The storm: 600 návštěv, 38% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 5.
Jaká je čtenost u Pierre Auguste Cot?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 900 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Pierre Auguste Cot?
- Ano, Romantický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 60% katalogu.