Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Raphael Kirchner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Raphael Kirchner: statistiky v kostce
Elves je nejvyhledávanějším dílem umělce Raphael Kirchner: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 3% celkového počtu. Často se také zajímali o: All healing a Vivienne Segal. Celkový počet prohlídek: 12 100 (2 500 profil umělce, 9 600 děl). Nárůst o 138% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (8 900 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (83%), telefony (15%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Pastelové barvy (Barevná paleta), 35% návštěv pro 17% katalogu.
Top 10 děl umělce Raphael Kirchner podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Raphael Kirchner.
-
1
Elves, 1903
300 návštěv · 2,8%
-
2
All healing
300 návštěv · 2,8%
-
3
Vivienne Segal
300 návštěv · 2,8%
-
4
Girls between brown-green borders, 1901
200 návštěv · 1,9%
-
5
Girl Cyclists, 1899
200 návštěv · 1,9%
-
6
Clovers, 1899
200 návštěv · 1,9%
-
7
The Players (pastel on paper)
200 návštěv · 1,9%
-
8
Flashing Motorists, 1904
200 návštěv · 1,9%
-
9
Girls with flowers at feet, 1902
200 návštěv · 1,9%
-
10
Portrait of Girls with grey border, 1902
200 návštěv · 1,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Raphael Kirchner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 500 |
| Čec 2026 | 1 400 | 7 500 |
| Srp 2026 | 200 | 600 |
| Zář 2026 | 900 | 1 000 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Raphael Kirchner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Raphael Kirchner si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 3,8% |
| Střední jas | 16,0% | 15,1% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 35,9% |
| Luminózní | 50,0% | 45,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,0% | 14,1% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 14,1% |
| Vyvážená jemnost | 38,0% | 34,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 24,0% | 34,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 1,9% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 68,8% | 41,6% |
| Pastelové barvy | 16,7% | 34,6% |
| Zemité tóny | 6,2% | 15,8% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 5,0% |
| Monochromní | 2,1% | 1,0% |
| Přírodní motivy | 0,0% | 2,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,0% | 4,7% |
| Vyvážená | 28,0% | 28,3% |
| Živobylé | 62,0% | 67,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,0% | 24,5% |
| Jemný | 22,0% | 22,6% |
| Vyvážený | 8,0% | 7,5% |
| Výrazný | 20,0% | 14,1% |
| Prohlášení | 26,0% | 31,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 5,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 1,9% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 7,5% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 27,4% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 57,6% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Raphael Kirchner?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milan Beer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couples between red borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes of Ancient Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mikado | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flashing Motorists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Je Raphael Kirchner vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 10 000 | 82,6% |
| telefony | 1 800 | 14,9% |
| tablety | 300 | 2,5% |
Jaké je rozdělení čtenářů Raphael Kirchner podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 37,5% |
| italsky | 300 | 37,5% |
| španělsky | 100 | 12,5% |
| rusky | 100 | 12,5% |
Jaká je denní čtenost Raphael Kirchner včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 700 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 700 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 800 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 900 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
Raphael Kirchner: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Raphael Kirchner má nejvíce prohlídek?
- Elves: 300 návštěv, 3% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Raphael Kirchner?
- 12 100 návštěv za dvanáct měsíců (2 500 prohlídek profilu umělce, 9 600 prohlídek děl).
Je Raphael Kirchner vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (83%), telefony (15%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 83%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Raphael Kirchner?
- Ano, Pastelové barvy (Barevná paleta): 35% návštěv pro 17% katalogu.