Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Robert Fowler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Robert Fowler: statistiky v kostce
The birth of venus je nejvyhledávanějším dílem umělce Robert Fowler: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 29% celkového počtu. Často se také zajímali o: And So Socrates Dies a Rocks At Llandudno. Celkový počet prohlídek: 1 300 (300 profil umělce, 1 000 děl). Nárůst o 500% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Říj 2026 (600 návštěv). Zaznamenaná preference: Neutrální tóny (Barevná paleta), 79% návštěv pro 33% katalogu.
Top 9 děl umělce Robert Fowler podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Robert Fowler.
-
1
The birth of venus
500 návštěv · 29,4%
-
2
And So Socrates Dies
200 návštěv · 11,8%
-
3
Rocks At Llandudno
200 návštěv · 11,8%
-
4
Great Ormes Head, Llandudno, Conway
200 návštěv · 11,8%
-
5
Midsummer Dawn, Llandudno Bay
200 návštěv · 11,8%
-
6
Mountainous Landscape And Lake With Boats
100 návštěv · 5,9%
-
7
Women Of Phoenicia
100 návštěv · 5,9%
-
8
Waiting and Watching,
100 návštěv · 5,9%
-
9
A Bend In The Conway
100 návštěv · 5,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Robert Fowler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 500 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Robert Fowler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Robert Fowler si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,4% | 11,8% |
| Měkké stínění | 26,7% | 5,9% |
| Střední jas | 33,3% | 35,3% |
| Jasná rovnováha | 15,6% | 47,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 37,8% | 29,4% |
| Jemné odstíny | 37,8% | 64,7% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 5,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 61,1% | 21,4% |
| Neutrální tóny | 33,3% | 78,6% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,2% | 23,5% |
| Vyvážená | 51,1% | 76,5% |
| Živobylé | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,4% | 17,6% |
| Jemný | 24,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,9% | 0,0% |
| Výrazný | 13,3% | 23,5% |
| Prohlášení | 28,9% | 58,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,4% | 29,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 41,2% |
| Vyvážená harmonie | 13,3% | 17,6% |
| Silná barevná jednotnost | 37,8% | 11,8% |
| Jednotná paleta | 13,3% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Robert Fowler?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Dance of Salome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape And L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Midsummer Dawn, Llandudno B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Murmurings From The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knaresborough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Nymphs Discovered… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shore Scene, Aberdovey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bend In The Conway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Robert Fowler podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Robert Fowler včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 200 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 200 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 800 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 800 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 1 000 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 1 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 300 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 300 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Robert Fowler: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Robert Fowler má nejvíce prohlídek?
- The birth of venus: 500 návštěv, 29% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Robert Fowler?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců (300 prohlídek profilu umělce, 1 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Robert Fowler?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 79% návštěv pro 33% katalogu.