Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Roberto Matta na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Roberto Matta: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Roberto Matta v databázi WikiOO.org stalo Being With (Être Avec): 1 500 prohlídek, což představuje 54% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Disasters of Mysticism a Verbo América. Záznamy o umělci Roberto Matta byly prohlíženy celkem 1 600krát: 100krát u profilu umělce a 1 500krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Čtenáři konzultují Tmavé tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 73% návštěv oproti 20% děl.
8 nejčastěji prohlížených děl umělce Roberto Matta
Díla umělce Roberto Matta seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Being With (Être Avec), 1946
1 500 návštěv · 53,6%
-
2
The Disasters of Mysticism, 1942
500 návštěv · 17,9%
-
3
Verbo América, 1997
300 návštěv · 10,7%
-
4
The Composition with Green Tones, 1939
100 návštěv · 3,6%
-
5
Les Oh! Tomobiles, 1972
100 návštěv · 3,6%
-
6
The Spherical Roof Around our Tribe (Revolvers), 1952
100 návštěv · 3,6%
-
7
The Onyx of Electra, 1944
100 návštěv · 3,6%
-
8
Untitled, 1949
100 návštěv · 3,6%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Roberto Matta?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Roberto Matta vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Roberto Matta si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,5% | 17,9% |
| Měkké stínění | 33,3% | 53,6% |
| Střední jas | 28,6% | 7,1% |
| Jasná rovnováha | 14,3% | 7,1% |
| Luminózní | 14,3% | 14,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,4% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 17,9% |
| Vyvážená jemnost | 14,3% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 19,1% | 60,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 20,0% | 72,7% |
| Neutrální tóny | 40,0% | 22,7% |
| Zemité tóny | 40,0% | 4,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,6% | 17,9% |
| Vyvážená | 57,1% | 75,0% |
| Živobylé | 14,3% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 23,8% | 14,3% |
| Jemný | 19,1% | 71,4% |
| Vyvážený | 14,3% | 7,1% |
| Výrazný | 14,3% | 3,6% |
| Prohlášení | 28,6% | 3,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 23,8% | 17,9% |
| Vyvážená harmonie | 9,5% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 17,9% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 57,1% |
Která díla Roberto Matta jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Being With (Être Avec) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Being With (Être Avec) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Writing One's Cry (Ecrire s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Senza titolo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Munda y desnuda, la liberta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sphinx of DNA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Disasters of Mysticism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Inscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glittering the Being | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Roberto Matta vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Roberto Matta se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 1 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Roberto Matta
Která díla umělce Roberto Matta jsou nejčastěji prohlížena?
- Being With (Être Avec) s 1 500 prohlédnutími (54% všech prohlídek Roberto Matta). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolikrát byl(a) Roberto Matta vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 600krát za dvanáct měsíců: 100 na profilu umělce a 1 500 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Roberto Matta čtenáři preferují?
- Tmavé tóny (Barevná paleta): 73% návštěv oproti 20% v katalogu.