Stuart Davis Statistiky návštěv

1892 – 1964

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stuart Davis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Stuart Davis: statistiky v kostce

Visa 1 je nejvyhledávanějším dílem umělce Stuart Davis: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: Garage No. 1 a Study for ''Blips and Ifs''. Celkový počet prohlídek: 5 400 (1 100 profil umělce, 4 300 děl). Pokles o 43% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (4 100 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (83%) a telefony (17%). Zaznamenaná preference: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), 28% návštěv pro 18% katalogu.

Top 10 děl umělce Stuart Davis podle počtu prohlídek

Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Stuart Davis.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 návštěv · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 návštěv · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 návštěv · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 návštěv · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 návštěv · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 návštěv · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 návštěv · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 návštěv · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 návštěv · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 návštěv · 2,1%

Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Stuart Davis?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20260200
Čec 20265003 600
Srp 2026200500
Zář 20264000

Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Stuart Davis?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Stuart Davis?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
Sketch000000000000
Rapt at Rappaport's000000000000

Je Stuart Davis vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače4 50083,3%
telefony90016,7%

Jaké je rozdělení čtenářů Stuart Davis podle jazyka?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky400100,0%

Jaká je denní čtenost Stuart Davis včetně předpovědi?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
po 21 Zář0
út 22 Zář0
st 23 Zář100
čt 24 Zář0
pá 25 Zář0
so 26 Zář0
ne 27 Zář100
po 28 Zář0
út 29 Zář0
st 30 Zář100
čt 1 Říj0
pá 2 Říj100
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj0
út 6 Říj0
st 7 Říj100
čt 8 Říj0
pá 9 Říj200
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj (předpověď)0
út 13 Říj (předpověď)0
st 14 Říj (předpověď)100
čt 15 Říj (předpověď)0
pá 16 Říj (předpověď)100
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)0
po 19 Říj (předpověď)0
út 20 Říj (předpověď)0
st 21 Říj (předpověď)200
čt 22 Říj (předpověď)0
pá 23 Říj (předpověď)200
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)100
po 26 Říj (předpověď)0
út 27 Říj (předpověď)0
st 28 Říj (předpověď)200
čt 29 Říj (předpověď)0
pá 30 Říj (předpověď)200
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)100

Stuart Davis: nejčastější dotazy

Které dílo umělce Stuart Davis má nejvíce prohlídek?

Visa 1: 300 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

Jaká je čtenost u Stuart Davis?

5 400 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 4 300 prohlídek děl).

Je Stuart Davis vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?

Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (83%) a telefony (17%); nejvíce je jich počítače s podílem 83%.

Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Stuart Davis?

Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 28% návštěv pro 18% katalogu.