Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stuart Henry Bell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Stuart Henry Bell: statistiky v kostce
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer je nejvyhledávanějším dílem umělce Stuart Henry Bell: 100 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Často se také zajímali o: Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') a Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'). Celkový počet prohlídek: 1 300 (500 profil umělce, 800 děl). Nárůst o 100% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (800 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážený (Kontrast), 33% návštěv pro 18% katalogu.
Top 9 děl umělce Stuart Henry Bell podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Stuart Henry Bell.
-
1
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 1894
100 návštěv · 11,1%
-
2
Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštěv · 11,1%
-
3
Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštěv · 11,1%
-
4
Wreck in Sunderland Harbour (as it appeared about 1850), 1896
100 návštěv · 11,1%
-
5
Marsden Rock, 1891
100 návštěv · 11,1%
-
6
The Expedition Entering Baffin Bay in Search of John Franklin, 1850
100 návštěv · 11,1%
-
7
Old South Pier and Lighthouse, Sunderland
100 návštěv · 11,1%
-
8
Leaving Sunderland Harbour (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštěv · 11,1%
-
9
Marsden Rock, 1891
100 návštěv · 11,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Stuart Henry Bell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Stuart Henry Bell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Stuart Henry Bell si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,8% | 22,2% |
| Měkké stínění | 5,9% | 11,1% |
| Střední jas | 29,4% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 47,1% | 55,6% |
| Luminózní | 5,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 41,2% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 35,3% | 44,4% |
| Vyvážená jemnost | 23,5% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,4% | 33,3% |
| Vyvážená | 64,7% | 55,6% |
| Živobylé | 5,9% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,9% | 11,1% |
| Jemný | 11,8% | 11,1% |
| Vyvážený | 17,6% | 33,3% |
| Výrazný | 17,6% | 11,1% |
| Prohlášení | 47,1% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 35,3% | 44,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 35,3% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 11,8% | 11,1% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Stuart Henry Bell?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bents Farm, Whitburn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunderland, 1855, Morning a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Sunderland Harbour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cut Out by the Frigate's Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Stuart Henry Bell podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Stuart Henry Bell včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Stuart Henry Bell: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Stuart Henry Bell má nejvíce prohlídek?
- 'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer: 100 návštěv, 11% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Stuart Henry Bell?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Stuart Henry Bell?
- Ano, Vyvážený (Kontrast): 33% návštěv pro 18% katalogu.