Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Barker na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Barker: statistiky v kostce
Landscape With Cattle Watering And Rustics je nejvyhledávanějším dílem umělce Thomas Barker: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Často se také zajímali o: Interior Of A Large Cave With Figures And Animals a The Woodcutter's Family. Celkový počet prohlídek: 2 100 (400 profil umělce, 1 700 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 900 návštěv). Zaznamenaná preference: Střední jas (Jasnost světla), 47% návštěv pro 16% katalogu.
Top 10 děl umělce Thomas Barker podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Thomas Barker.
-
1
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 návštěv · 10,5%
-
2
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
200 návštěv · 10,5%
-
3
The Woodcutter's Family
200 návštěv · 10,5%
-
4
Shepherd Boy
100 návštěv · 5,3%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 návštěv · 5,3%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 návštěv · 5,3%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 návštěv · 5,3%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 návštěv · 5,3%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 návštěv · 5,3%
-
10
A Shepherd Boy -
100 návštěv · 5,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Thomas Barker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Thomas Barker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Thomas Barker si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 50,0% | 36,8% |
| Měkké stínění | 26,0% | 15,8% |
| Střední jas | 16,0% | 47,4% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 21,1% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 10,5% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 42,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 26,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 58,5% | 55,6% |
| Tmavé tóny | 14,6% | 33,3% |
| Monochromní | 14,6% | 11,1% |
| Neutrální tóny | 12,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 58,0% | 26,3% |
| Vyvážená | 36,0% | 52,6% |
| Živobylé | 6,0% | 21,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 28,0% | 31,6% |
| Jemný | 18,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 10,0% | 5,3% |
| Výrazný | 6,0% | 15,8% |
| Prohlášení | 38,0% | 42,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 57,9% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 42,1% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Thomas Barker?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Head Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sarah Smith, Lady Elton, An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge Of The Common | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| And His Preceptor Charles S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Shepherd Boy - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Don Juan And Haidee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riderless Horse After The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotsman In A Cottage Inter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Shepherdess And Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Thomas Barker podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Thomas Barker včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
Thomas Barker: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Thomas Barker má nejvíce prohlídek?
- Landscape With Cattle Watering And Rustics: 200 návštěv, 10% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Thomas Barker?
- 2 100 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 1 700 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Thomas Barker?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 47% návštěv pro 16% katalogu.