Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Blinks na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Blinks: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Thomas Blinks, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Over the fence, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 20% všech prohlídek. V pořadí následují In the field, shooting a Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet. Profil umělce byl otevřen 100krát a záznamy děl 1 000krát, celkem 1 100krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 800. Čtenáři vybírají Jasná rovnováha (Jasnost světla) v 60% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 33%.
Thomas Blinks: 8 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Thomas Blinks a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Over the fence
200 návštěv · 20,0%
-
2
In the field, shooting
200 návštěv · 20,0%
-
3
Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet
100 návštěv · 10,0%
-
4
Two pointers in a landscape
100 návštěv · 10,0%
-
5
Over the hedge
100 návštěv · 10,0%
-
6
In full cry
100 návštěv · 10,0%
-
7
Huntsmen And Hounds In A Wooded Landscape
100 návštěv · 10,0%
-
8
Stag At Bay On A Rocky Shore
100 návštěv · 10,0%
Kdy byla konzultována záznam o Thomas Blinks?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Thomas Blinks vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Thomas Blinks?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,7% | 10,0% |
| Měkké stínění | 26,7% | 10,0% |
| Střední jas | 33,3% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 60,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,7% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 6,7% | 10,0% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 46,7% | 40,0% |
| Sytá barva | 6,7% | 10,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 42,9% | 11,1% |
| Neutrální tóny | 14,3% | 22,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,7% | 10,0% |
| Vyvážená | 40,0% | 30,0% |
| Živobylé | 53,3% | 60,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 46,7% | 30,0% |
| Vyvážený | 13,3% | 10,0% |
| Výrazný | 13,3% | 20,0% |
| Prohlášení | 26,7% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,7% | 10,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 66,7% | 40,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Thomas Blinks měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pointers In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Bay Mare With Docked… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After A Days' Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Setters In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Pointers in a Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In full cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Startled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two pointers in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stag At Bay On A Rocky Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Over the hedge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Thomas Blinks vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Thomas Blinks a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Thomas Blinks
Které dílo umělce Thomas Blinks je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Over the fence s 200 návštěvami a 20% dotazů. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Thomas Blinks na WikiOO.org?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na profil umělce, 1 000 u děl.
Která díla Thomas Blinks odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Jasná rovnováha (Jasnost světla) získávají 60% návštěv pro 33% katalogu.