Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Creswick na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Creswick: statistiky v kostce
Figures in an Italianate Landscape je nejvyhledávanějším dílem umělce Thomas Creswick: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 9% celkového počtu. Často se také zajímali o: The pedlars's visit a The Ford. Celkový počet prohlídek: 2 800 (900 profil umělce, 1 900 děl). Vrchol: Čec 2026 (2 400 návštěv). Zaznamenaná preference: Prohlášení (Kontrast), 87% návštěv pro 58% katalogu.
Top 10 děl umělce Thomas Creswick podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Thomas Creswick.
-
1
Figures in an Italianate Landscape
200 návštěv · 8,7%
-
2
The pedlars's visit
200 návštěv · 8,7%
-
3
The Ford
200 návštěv · 8,7%
-
4
Landscape with Harrow in the Distance
200 návštěv · 8,7%
-
5
English Landscape, 1829
100 návštěv · 4,3%
-
6
Landscape, River Scene, 1860
100 návštěv · 4,3%
-
7
The Mouth of a River, 1855
100 návštěv · 4,3%
-
8
The Nearest Way in Summer
100 návštěv · 4,3%
-
9
Evening
100 návštěv · 4,3%
-
10
Landscape
100 návštěv · 4,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Thomas Creswick?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 800 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Thomas Creswick?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Thomas Creswick si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 4,3% |
| Měkké stínění | 10,0% | 0,0% |
| Střední jas | 36,0% | 52,2% |
| Jasná rovnováha | 38,0% | 43,5% |
| Luminózní | 8,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,0% | 4,3% |
| Jemné odstíny | 52,0% | 65,2% |
| Vyvážená jemnost | 26,0% | 30,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 73,7% | 61,9% |
| Zemité tóny | 18,4% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 7,9% | 4,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 78,0% | 87,0% |
| Živobylé | 10,0% | 13,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 4,3% |
| Jemný | 16,0% | 4,3% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 4,3% |
| Prohlášení | 58,0% | 87,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 8,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 26,1% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 13,0% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 34,8% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 17,4% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Thomas Creswick?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Terrace at Haddon Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rest by the Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Genre scene with a flock of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Valley Of Llangollen, N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Stile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nearest Way in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| High Tor, Matlock, Derbyshi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Thomas Creswick podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Thomas Creswick včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Thomas Creswick: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Thomas Creswick má nejvíce prohlídek?
- Figures in an Italianate Landscape: 200 návštěv, 9% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Thomas Creswick?
- 2 800 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 1 900 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Thomas Creswick?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 87% návštěv pro 58% katalogu.