Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Danby na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Danby: statistiky v kostce
River Scene with Weir and Mill je nejvyhledávanějším dílem umělce Thomas Danby: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568 a A Deserted Home. Celkový počet prohlídek: 1 100 (200 profil umělce, 900 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 100 návštěv). Zaznamenaná preference: Tmavé tóny (Barevná paleta), 22% návštěv pro 5% katalogu.
Top 10 děl umělce Thomas Danby podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Thomas Danby.
-
1
River Scene with Weir and Mill, 1823
200 návštěv · 16,7%
-
2
The Escape of Mary, Queen of Scots from Loch Leven Castle, 2 May 1568, 1864
200 návštěv · 16,7%
-
3
A Deserted Home, 1881
100 návštěv · 8,3%
-
4
A New Bride for the Sea, 1865
100 návštěv · 8,3%
-
5
Mountain Scene
100 návštěv · 8,3%
-
6
Lake Scene with a Fishing Boat
100 návštěv · 8,3%
-
7
Llyn Cynwch, Dolgellau, 1853
100 návštěv · 8,3%
-
8
The Lake of Lucerne, 1856
100 návštěv · 8,3%
-
9
Moel Siabod, Welsh Landscape
100 návštěv · 8,3%
-
10
Lake and Mountain Scene with a Boy Fishing
100 návštěv · 8,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Thomas Danby?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Thomas Danby?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Thomas Danby si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 25,0% |
| Měkké stínění | 4,0% | 8,3% |
| Střední jas | 24,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 64,0% | 41,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 48,0% | 41,7% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,0% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 71,4% | 55,6% |
| Zemité tóny | 19,1% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 22,2% |
| Přírodní motivy | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 25,0% |
| Vyvážená | 72,0% | 58,3% |
| Živobylé | 16,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 8,3% |
| Jemný | 4,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 4,0% | 8,3% |
| Prohlášení | 88,0% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 41,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Thomas Danby?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Weir and M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Llyn Cynwch, Dolgellau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Water Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lake of Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Escape of Mary, Queen o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Thomas Danby podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Thomas Danby včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Thomas Danby: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Thomas Danby má nejvíce prohlídek?
- River Scene with Weir and Mill: 200 návštěv, 17% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Thomas Danby?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 900 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Thomas Danby?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 22% návštěv pro 5% katalogu.