Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Duncan na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Duncan: statistiky v kostce
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound je nejvyhledávanějším dílem umělce Thomas Duncan: 1 000 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 42% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Martyrdom of John Brown of Priesthill a Self portrait. Celkový počet prohlídek: 2 300 (600 profil umělce, 1 700 děl). Pokles o 60% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 500 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážený (Kontrast), 42% návštěv pro 6% katalogu.
Top 10 děl umělce Thomas Duncan podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Thomas Duncan.
-
1
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound
1 000 návštěv · 41,7%
-
2
The Martyrdom of John Brown of Priesthill
200 návštěv · 8,3%
-
3
Self portrait
200 návštěv · 8,3%
-
4
George Wishart Administering the Sacrament in the Prison of the Castle of St Andrews on the Day of his Execution
100 návštěv · 4,2%
-
5
The Brother of Ina, Dowager Duchess of Argyll, as a Boy
100 návštěv · 4,2%
-
6
David morison
100 návštěv · 4,2%
-
7
The waefu' heart
100 návštěv · 4,2%
-
8
John McNeill of Colonsay and Oronsay
100 návštěv · 4,2%
-
9
The Right Honourable Fox Maule-Ramsay
100 návštěv · 4,2%
-
10
Alexander MacDuff of Bonhard
100 návštěv · 4,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Thomas Duncan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 500 |
| Říj 2026 | 200 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Thomas Duncan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Thomas Duncan si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 78,0% | 87,5% |
| Měkké stínění | 10,0% | 8,3% |
| Střední jas | 8,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 4,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 29,2% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 20,8% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 89,6% | 95,8% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 4,2% | 4,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,0% | 45,8% |
| Vyvážená | 34,0% | 54,2% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 52,0% | 37,5% |
| Jemný | 20,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 41,7% |
| Výrazný | 10,0% | 8,3% |
| Prohlášení | 12,0% | 4,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Thomas Duncan?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braan, a Celebrated Scottis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| A milkmaid in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend thomas chalmers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The waefu' heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Katherine Monro, Lady Steua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Page Inviting Slender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam anderson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bo Peep, Portrait of a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The entrance of prince char… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince Charles Edward Stuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Thomas Duncan podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Thomas Duncan včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 300 |
Thomas Duncan: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Thomas Duncan má nejvíce prohlídek?
- Braan, a Celebrated Scottish Deerhound: 1 000 návštěv, 42% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Thomas Duncan?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 1 700 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Thomas Duncan?
- Ano, Vyvážený (Kontrast): 42% návštěv pro 6% katalogu.