Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Thomson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Thomson: statistiky v kostce
Trees And Stump Above A Shore je nejvyhledávanějším dílem umělce Thomas Thomson: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 15% celkového počtu. Často se také zajímali o: Parry Sound Harbour a Tangled Trees. Celkový počet prohlídek: 3 100 (800 profil umělce, 2 300 děl). Nárůst o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 400 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (90%) a telefony (10%). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 59% návštěv pro 26% katalogu.
Top 10 děl umělce Thomas Thomson podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Thomas Thomson.
-
1
Trees And Stump Above A Shore
500 návštěv · 14,7%
-
2
Parry Sound Harbour
300 návštěv · 8,8%
-
3
Tangled Trees
200 návštěv · 5,9%
-
4
Fall Woods, Algonquin Park
200 návštěv · 5,9%
-
5
Autumn Hillside
200 návštěv · 5,9%
-
6
The Opening Of The Rivers
200 návštěv · 5,9%
-
7
The Enchanted Stream, Midnight
200 návštěv · 5,9%
-
8
Trees, Red Hill, And Sunset Sky
100 návštěv · 2,9%
-
9
Lumber Camp, Night
100 návštěv · 2,9%
-
10
Brown Bushes, Late Autumn
100 návštěv · 2,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Thomas Thomson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 500 | 1 900 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Thomas Thomson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Thomas Thomson si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,0% | 5,9% |
| Měkké stínění | 26,0% | 58,8% |
| Střední jas | 36,0% | 32,4% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 2,9% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 20,6% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 26,5% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 38,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 14,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,0% | 60,9% |
| Tmavé tóny | 24,3% | 26,1% |
| Neutrální tóny | 29,7% | 13,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 23,5% |
| Vyvážená | 60,0% | 61,8% |
| Živobylé | 14,0% | 14,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 17,6% |
| Jemný | 30,0% | 52,9% |
| Vyvážený | 16,0% | 8,8% |
| Výrazný | 14,0% | 11,8% |
| Prohlášení | 18,0% | 8,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 11,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 8,8% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 20,6% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 47,1% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 11,8% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Thomas Thomson?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn's Garland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Northern River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lumber Camp, Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trees And Stump Above A Sho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Summer Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moose At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Undergrowth Iii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Thomas Thomson vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 90,3% |
| telefony | 300 | 9,7% |
Jaké je rozdělení čtenářů Thomas Thomson podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Thomas Thomson včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 500 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Thomas Thomson: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Thomas Thomson má nejvíce prohlídek?
- Trees And Stump Above A Shore: 500 návštěv, 15% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Thomas Thomson?
- 3 100 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 2 300 prohlídek děl).
Je Thomas Thomson vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (90%) a telefony (10%); nejvíce je jich počítače s podílem 90%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Thomas Thomson?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 59% návštěv pro 26% katalogu.