Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Whitcombe na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Whitcombe: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Thomas Whitcombe v databázi WikiOO.org stalo Hms 'blenheim': 400 prohlídek, což představuje 15% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Hms Diadem At Capture Of Good Hope - a Capture and Destruction of Four Spanish Frigates. Záznamy o umělci Thomas Whitcombe byly prohlíženy celkem 3 300krát: 1 100krát u profilu umělce a 2 200krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (100%). Čtenáři konzultují Jemný (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 38% návštěv oproti 8% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Thomas Whitcombe
Díla umělce Thomas Whitcombe seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Hms 'blenheim'
400 návštěv · 15,4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 návštěv · 7,7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 návštěv · 7,7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 návštěv · 3,8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 návštěv · 3,8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 návštěv · 3,8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 návštěv · 3,8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 návštěv · 3,8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 návštěv · 3,8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 návštěv · 3,8%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Thomas Whitcombe?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 900 | 1 600 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Jak často jsou díla umělce Thomas Whitcombe vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Thomas Whitcombe si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 16,0% | 30,8% |
| Střední jas | 34,0% | 46,2% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 15,4% |
| Luminózní | 14,0% | 7,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,0% | 42,3% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 19,2% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 15,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 23,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 54,3% | 30,4% |
| Zemité tóny | 40,0% | 47,8% |
| Tmavé tóny | 2,9% | 21,7% |
| Pastelové barvy | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,0% | 34,6% |
| Vyvážená | 46,0% | 38,5% |
| Živobylé | 10,0% | 26,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 38,5% |
| Vyvážený | 10,0% | 3,9% |
| Výrazný | 26,0% | 19,2% |
| Prohlášení | 42,0% | 38,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 3,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 3,9% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 19,2% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 26,9% |
Která díla Thomas Whitcombe jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Thomas Whitcombe?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 100,0% |
V jakých jazycích je Thomas Whitcombe vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Thomas Whitcombe se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Thomas Whitcombe
Která díla umělce Thomas Whitcombe jsou nejčastěji prohlížena?
- Hms 'blenheim' s 400 prohlédnutími (15% všech prohlídek Thomas Whitcombe). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Thomas Whitcombe vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 300krát za dvanáct měsíců: 1 100 na profilu umělce a 2 200 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Thomas Whitcombe vyhledáván?
- Profil Thomas Whitcombe byl prohlížen na počítače (100%); počítače tvoří 100% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Thomas Whitcombe čtenáři preferují?
- Jemný (Kontrast): 38% návštěv oproti 8% v katalogu.