Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Conor na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Conor: statistiky v kostce
The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim) je nejvyhledávanějším dílem umělce William Conor: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 15% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Jaunting Car a Jaunting Car. Celkový počet prohlídek: 2 600 (600 profil umělce, 2 000 děl). Vrchol: Čec 2026 (2 000 návštěv). Zaznamenaná preference: Střední jas (Jasnost světla), 65% návštěv pro 40% katalogu.
Top 10 děl umělce William Conor podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora William Conor.
-
1
The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim), 1930
400 návštěv · 15,4%
-
2
The Jaunting Car, 1933
300 návštěv · 11,5%
-
3
Jaunting Car, 1933
300 návštěv · 11,5%
-
4
On the Road
300 návštěv · 11,5%
-
5
Councillor James A. Doran (1848–1934), JP, 1930
200 návštěv · 7,7%
-
6
Charles Stewart Henry Vane Tempest Stewart (1878–1949), 7th Marquess of Londonderry, 1926
100 návštěv · 3,8%
-
7
The Latest News, 1922
100 návštěv · 3,8%
-
8
State Opening of Parliament, 1921
100 návštěv · 3,8%
-
9
Building an Air Raid Shelter, 1941
100 návštěv · 3,8%
-
10
Open Air Market (County Antrim), 1933
100 návštěv · 3,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu William Conor?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 400 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce William Conor?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl William Conor si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,0% | 11,5% |
| Měkké stínění | 24,0% | 11,5% |
| Střední jas | 40,0% | 65,4% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 11,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 34,0% | 15,4% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 53,8% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 15,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 15,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,8% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 11,9% | 25,0% |
| Neutrální tóny | 14,3% | 15,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 23,1% |
| Vyvážená | 50,0% | 57,7% |
| Živobylé | 10,0% | 19,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 24,0% | 15,4% |
| Vyvážený | 12,0% | 7,7% |
| Výrazný | 14,0% | 11,5% |
| Prohlášení | 44,0% | 65,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,0% | 11,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 11,5% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 3,9% |
| Silná barevná jednotnost | 58,0% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 26,9% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce William Conor?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaunting Car | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Councillor James A. Doran (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| On the Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist’s Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man in a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Door, the Green D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unidentified… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Judge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel John Waddell (1878–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů William Conor podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost William Conor včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 200 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
William Conor: nejčastější dotazy
Které dílo umělce William Conor má nejvíce prohlídek?
- The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim): 400 návštěv, 15% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u William Conor?
- 2 600 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 2 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od William Conor?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 65% návštěv pro 40% katalogu.