Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Fox na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Fox: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem William Fox v databázi WikiOO.org stalo Iron and coal: 500 prohlídek, což představuje 26% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Eve of the Deluge a The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South. Záznamy o umělci William Fox byly prohlíženy celkem 2 300krát: 700krát u profilu umělce a 1 600krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 800% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Čtenáři konzultují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 47% návštěv oproti 23% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce William Fox
Díla umělce William Fox seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Iron and coal
500 návštěv · 26,3%
-
2
The Eve of the Deluge, 1865
300 návštěv · 15,8%
-
3
The Romans Cause a Wall to be Built for the Protection of the South
300 návštěv · 15,8%
-
4
The nativity
200 návštěv · 10,5%
-
5
Untitled (337)
100 návštěv · 5,3%
-
6
The Building of the New Castle
100 návštěv · 5,3%
-
7
Sand pools
100 návštěv · 5,3%
-
8
Illustration to a Scene from 'The Decameron'
100 návštěv · 5,3%
-
9
A Picnic at Hanwell
100 návštěv · 5,3%
-
10
The poets harvest home
100 návštěv · 5,3%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce William Fox?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 300 | 600 |
Jak často jsou díla umělce William Fox vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce William Fox si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,2% | 21,1% |
| Měkké stínění | 31,8% | 42,1% |
| Střední jas | 36,4% | 31,6% |
| Jasná rovnováha | 13,6% | 5,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,7% | 5,3% |
| Jemné odstíny | 18,2% | 26,3% |
| Vyvážená jemnost | 31,8% | 26,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 27,3% | 42,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,7% | 55,6% |
| Tmavé tóny | 15,8% | 38,9% |
| Pastelové barvy | 5,3% | 5,6% |
| Neutrální tóny | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,3% | 10,5% |
| Vyvážená | 45,5% | 52,6% |
| Živobylé | 27,3% | 36,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,6% | 10,5% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 18,2% | 26,3% |
| Výrazný | 27,3% | 26,3% |
| Prohlášení | 31,8% | 36,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,6% | 5,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,2% | 5,3% |
| Silná barevná jednotnost | 22,7% | 47,4% |
| Jednotná paleta | 36,4% | 42,1% |
Která díla William Fox jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iron and coal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Eve of the Deluge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Seascape on the Northumbria… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The poets harvest home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fair Rosamund in her Bower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Egfrid and Bishop Trum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Buller River Near Westp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painting of a young Algerno… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A leopard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Picnic at Hanwell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je William Fox vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 200 | 66,7% |
| řecky | 100 | 33,3% |
Kolik konzultací William Fox se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů William Fox
Která díla umělce William Fox jsou nejčastěji prohlížena?
- Iron and coal s 500 prohlédnutími (26% všech prohlídek William Fox). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) William Fox vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 300krát za dvanáct měsíců: 700 na profilu umělce a 1 600 u záznamů děl.
Jaké díla umělce William Fox čtenáři preferují?
- Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 47% návštěv oproti 23% v katalogu.