Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Simpsonovi (17. řada) na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Simpsonovi (17. řada): statistiky v kostce
The Grizzly Giant, Mariposa je nejvyhledávanějším dílem umělce Simpsonovi (17. řada): 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 9% celkového počtu. Často se také zajímali o: Camp of the 3rd Division a The Fountain of the Virgin, Jerusalem. Celkový počet prohlídek: 5 800 (1 100 profil umělce, 4 700 děl). Nárůst o 500% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (4 500 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (95%) a telefony (5%). Zaznamenaná preference: Monochromní (Intenzita barev), 49% návštěv pro 26% katalogu.
Top 10 děl umělce Simpsonovi (17. řada) podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Simpsonovi (17. řada).
-
1
The Grizzly Giant, Mariposa
500 návštěv · 9,4%
-
2
Camp of the 3rd Division
300 návštěv · 5,7%
-
3
The Fountain of the Virgin, Jerusalem
200 návštěv · 3,8%
-
4
Dust Storm Coming On, Near Jaipur Rajputana
200 návštěv · 3,8%
-
5
Lintel Of Barclay's Doorway
200 návštěv · 3,8%
-
6
Crimean War - Huts And Warm Clothing For The Army
200 návštěv · 3,8%
-
7
A Hot Day in the Batteries
200 návštěv · 3,8%
-
8
Roger Hennedy
100 návštěv · 1,9%
-
9
Fallen Voussoirs of Robinson's Arch, Jerusalem
100 návštěv · 1,9%
-
10
Built up doorway in East Wall of Haram
100 návštěv · 1,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Simpsonovi (17. řada)?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 500 |
| Čec 2026 | 600 | 3 900 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 400 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Simpsonovi (17. řada)?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Simpsonovi (17. řada) si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,0% | 24,5% |
| Měkké stínění | 26,0% | 24,5% |
| Střední jas | 40,0% | 35,9% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 13,2% |
| Luminózní | 0,0% | 1,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 24,5% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 52,8% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 20,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 1,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,6% | 51,4% |
| Neutrální tóny | 40,5% | 37,1% |
| Tmavé tóny | 10,8% | 11,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 49,1% |
| Vyvážená | 68,0% | 43,4% |
| Živobylé | 6,0% | 7,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 15,1% |
| Jemný | 20,0% | 24,5% |
| Vyvážený | 8,0% | 11,3% |
| Výrazný | 18,0% | 24,5% |
| Prohlášení | 36,0% | 24,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 3,8% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 15,1% |
| Silná barevná jednotnost | 22,0% | 41,5% |
| Jednotná paleta | 52,0% | 39,6% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Simpsonovi (17. řada)?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Grizzly Giant, Mariposa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Akalis at the Holy Tank, Um… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wilson's arch, jerusalem, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fallen Voussoirs of Robinso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pheel Khana, Or Elephants Q… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Subterranean Passage to Fou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gallery under Golden Gatewa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cashmere shawls - weaving | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Built up doorway in East Wa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Dewali or Festival of L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Simpsonovi (17. řada) vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 500 | 94,8% |
| telefony | 300 | 5,2% |
Jaké je rozdělení čtenářů Simpsonovi (17. řada) podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| španělsky | 100 | 25,0% |
Jaká je denní čtenost Simpsonovi (17. řada) včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 300 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Simpsonovi (17. řada): nejčastější dotazy
Které dílo umělce Simpsonovi (17. řada) má nejvíce prohlídek?
- The Grizzly Giant, Mariposa: 500 návštěv, 9% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Simpsonovi (17. řada)?
- 5 800 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 4 700 prohlídek děl).
Je Simpsonovi (17. řada) vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (95%) a telefony (5%); nejvíce je jich počítače s podílem 95%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Simpsonovi (17. řada)?
- Ano, Monochromní (Intenzita barev): 49% návštěv pro 26% katalogu.