Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Wouterus Verschuur na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Wouterus Verschuur: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Wouterus Verschuur, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Scene from the Ten Days' Campaign, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 25% všech prohlídek. V pořadí následují Quarry a A Moment of Rest. Profil umělce byl otevřen 400krát a záznamy děl 1 000krát, celkem 1 400krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 100. Čtenáři vybírají Jemné odstíny (Nasycení barev) v 75% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 32%.
Wouterus Verschuur: 9 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Wouterus Verschuur a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Scene from the Ten Days' Campaign, 1831
300 návštěv · 25,0%
-
2
Quarry, 1853
200 návštěv · 16,7%
-
3
A Moment of Rest, 1847
100 návštěv · 8,3%
-
4
Watering the Horses
100 návštěv · 8,3%
-
5
A Horse in a a Stable
100 návštěv · 8,3%
-
6
A grey in a stable
100 návštěv · 8,3%
-
7
Feeding the horses by an old town wall
100 návštěv · 8,3%
-
8
Mark of wouterus verschuur, amsterdam,
100 návštěv · 8,3%
-
9
Stable with Horses, 1853
100 návštěv · 8,3%
Kdy byla konzultována záznam o Wouterus Verschuur?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Kdy jsou díla umělce Wouterus Verschuur vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Wouterus Verschuur?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,0% | 25,0% |
| Měkké stínění | 34,0% | 25,0% |
| Střední jas | 24,0% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 25,0% |
| Luminózní | 2,0% | 8,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 8,3% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 8,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 8,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,0% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 27,5% | 41,7% |
| Tmavé tóny | 7,5% | 8,3% |
| Monochromní | 2,5% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 16,7% |
| Vyvážená | 40,0% | 75,0% |
| Živobylé | 8,0% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 8,3% |
| Jemný | 22,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 20,0% | 16,7% |
| Výrazný | 16,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 34,0% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 24,0% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 68,0% | 66,7% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Wouterus Verschuur měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rider with Two Horses at th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| market of horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly landscape with two ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Truck and Some Horses in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with white horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Pleisterplaats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a stable with f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Horse Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elegant Company Going Hunti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mid-day Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Wouterus Verschuur vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Wouterus Verschuur a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 200 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Wouterus Verschuur
Které dílo umělce Wouterus Verschuur je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Scene from the Ten Days' Campaign s 300 návštěvami a 25% dotazů. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Wouterus Verschuur na WikiOO.org?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na profil umělce, 1 000 u děl.
Která díla Wouterus Verschuur odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 75% návštěv pro 32% katalogu.