Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry John Yeend King na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry John Yeend King: statistiky v kostce
Lathkill Dale, Derbyshire je nejvyhledávanějším dílem umělce Henry John Yeend King: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkového počtu. Často se také zajímali o: Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh a Market Morning. Celkový počet prohlídek: 2 400 (600 profil umělce, 1 800 děl). Pokles o 33% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 600 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená jemnost (Nasycení barev), 58% návštěv pro 42% katalogu.
Top 10 děl umělce Henry John Yeend King podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Henry John Yeend King.
-
1
Lathkill Dale, Derbyshire
200 návštěv · 10,5%
-
2
Curraghs, Ballaterson Near Ballaugh
200 návštěv · 10,5%
-
3
Market Morning
100 návštěv · 5,3%
-
4
Three Score Years And Ten
100 návštěv · 5,3%
-
5
Girls Herding Geese
100 návštěv · 5,3%
-
6
Pastoral Landscape
100 návštěv · 5,3%
-
7
Friendly neighbors
100 návštěv · 5,3%
-
8
A Cottage Garden, Braemar
100 návštěv · 5,3%
-
9
The Mill Stream
100 návštěv · 5,3%
-
10
Ferry At Clifton
100 návštěv · 5,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Henry John Yeend King?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
| Říj 2026 | 200 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Henry John Yeend King?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Henry John Yeend King si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 5,3% |
| Měkké stínění | 22,0% | 31,6% |
| Střední jas | 52,0% | 47,4% |
| Jasná rovnováha | 22,0% | 15,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 10,5% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 26,3% |
| Vyvážená jemnost | 42,0% | 57,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,0% | 5,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 47,2% | 46,2% |
| Zemité tóny | 36,1% | 46,2% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 7,7% |
| Přírodní motivy | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,0% | 10,5% |
| Vyvážená | 72,0% | 84,2% |
| Živobylé | 14,0% | 5,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 15,8% |
| Jemný | 6,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 10,0% | 10,5% |
| Výrazný | 22,0% | 15,8% |
| Prohlášení | 60,0% | 52,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 5,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 10,5% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 5,3% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 26,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Henry John Yeend King?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Early Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Cottage Garden, Braemar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| By A Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Road to the Common | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The curious geese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stick Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet And Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ballaterson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curraghs, Ballaterson Near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Henry John Yeend King podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| španělsky | 100 | 25,0% |
| švédsky | 100 | 25,0% |
Jaká je denní čtenost Henry John Yeend King včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
Henry John Yeend King: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Henry John Yeend King má nejvíce prohlídek?
- Lathkill Dale, Derbyshire: 200 návštěv, 10% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Henry John Yeend King?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 1 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Henry John Yeend King?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 58% návštěv pro 42% katalogu.