Lam Qua Læser- og konsultationsstatistikker

1801 – 1860

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Lam Qua på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Lam Qua: læsertalsresume

I løbet af de sidste tolv måneder var det mest opsøgte værk af Lam Qua i WikiOO.org-databasen Portrait of Keying (Qiying): 100 besøg, hvilket udgør 12% af alle opslag på kunstneren. Efterfulgt af Case No.3438 og Case No.5583. Siderne for Lam Qua er blevet vist 1.200 gange: 500 gange på kunstnerprofilen og 700 gange på de enkelte værker. Antallet af konsultationer faldt med 80% fra Aug 2026 til Sept 2026. Måneden med flest besøg var Jul 2026 med 600 besøg. Læsere opsøger Blød skygge (Lysstyrke) hyppigere, end dens andel i kataloget antyder: 75% af besøgene mod 47% af værkerne.

De 8 mest opsøgte værker af Lam Qua

Værker af Lam Qua rangeret efter antallet af opslag på WikiOO.org i løbet af de sidste tolv måneder, med de mest opslåede først.

  1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 besøg · 12,5%
  2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 besøg · 12,5%
  3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 besøg · 12,5%
  4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 besøg · 12,5%
  5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 besøg · 12,5%
  6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 besøg · 12,5%
  7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 besøg · 12,5%
  8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 besøg · 12,5%

Hvor mange gange bliver Lam Quas profil vist hver måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Datatabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200400
Aug 2026300200
Sept 20260100

Hvor ofte bliver værkerne fra Lam Qua opsøgt?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke værker af Lam Qua bliver mest set, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Datatabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Case No.3790000000000000
Case No.4605000000000000
Case No.4849000000000000
Case No.1675000000000000
Case No.343800000000000100
Mouqua000000000000
Dr. Peter Parker.000000000000
Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
Case No.2152 (after)00000000010000
Case No.5331000000000000

På hvilke sprog bliver Lam Qua opsøgt?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange konsultationer med Lam Qua er der om dagen, og hvad er forventningen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Datatabel
DagBesøg
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt100
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt100
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt100
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0

Spørgsmål om læserantallet for Lam Qua

Hvilke værker af Lam Qua bliver mest opsøgt?

Portrait of Keying (Qiying), med 100 visninger (12% af alle opslag for Lam Qua). Listen ovenfor viser 8 værker.

Hvor mange gange bliver Lam Qua opsøgt på WikiOO.org?

1.200 gange i løbet af tolv måneder: 500 på kunstnerprofilen og 700 på værkerne.

Hvilken type værker fra Lam Qua foretrækker læserne?

Blød skygge (Lysstyrke): 75% af besøgene, mod 47% af kataloget.