Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Cyril Mount σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Cyril Mount: τι δείχνουν οι συμβουλευτικές επισκέψεις
Το έργο του/της Cyril Mount που έχει λάβει τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE, με 200 επισκέψεις τα τελευταία δώδεκα μήceς, που αντιστοιχούν στο 40% των συνολικών επισκέψεων. Ακολουθούν στη κατάταξη οι Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 και Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Το προφίλ του καλλιτέχνη επισκεφθείτε 500 φορές και τα έργα του 400 φορές, με σύνολο 900 επισκέψεις. Αντίμεσα στις ημερομηνίες Σεπ 2026 και Οκτ 2026, οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 100%. Ο Ιούλ 2026 είναι ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις: 700. Οι αναγνώστες επιλέγουν Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) στο 60% των επισκέψεων, ενώ αυτό αντιπροσωπεύει το 22% του καταλόγου.
Cyril Mount: τα 4 πιο δημοφιλή έργα που επισκέφθηκαν
Κάθε καταχώρηση εμφανίζει ένα έργο του Cyril Mount και την κατάταξή του βάσει των consultations στο WikiOO.org τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
-
1
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE
200 επισκέψεις · 40,0%
-
2
Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009
100 επισκέψεις · 20,0%
-
3
Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992
100 επισκέψεις · 20,0%
-
4
Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009
100 επισκέψεις · 20,0%
Πότε έγινε η τελευταία αναζήτηση του αρχείου του Cyril Mount;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 300 | 400 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 200 | 0 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Cyril Mount;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι αναγνώστες ανάμεσα στα έργα του Cyril Mount;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 44,4% | 20,0% |
| Μαλακή σκιά | 22,2% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 22,2% | 60,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 11,1% | 20,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 11,1% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 11,1% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 66,7% | 60,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 11,1% | 40,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 33,3% | 66,7% |
| Ουδέτερα χρώματα | 33,3% | 33,3% |
| Μονόχρωμα | 33,3% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 33,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 55,6% | 60,0% |
| Ζωντανό | 11,1% | 40,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 33,3% | 20,0% |
| Ήπιο | 44,4% | 60,0% |
| Ισορροπημένη | 22,2% | 20,0% |
| Έντονη | 0,0% | 0,0% |
| Δήλωση | 0,0% | 0,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 0,0% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 11,1% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 22,2% | 20,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 55,6% | 60,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 11,1% | 20,0% |
Ποια είναι τα πιο δημοφιλή έργα του Cyril Mount, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες αναζητείται ο/η Cyril Mount;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες αναζητήσεις ανά ημέρα για τον/την Cyril Mount και για τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 100 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Σχετικά με το κοινό του Cyril Mount
Ποιο έργο του Cyril Mount επισκέπτεται πιο συχνά;
- Το Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις και 40% ανα급τήσεις. 4 έργα βρίσκονται ψηλότερα.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Cyril Mount στο WikiOO.org;
- 900 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 500 στο προφίλ του καλλιτέχνη, 400 στα έργα.
Ποια έργα του Cyril Mount ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αναγνωστών;
- Έργα που περιγράφονται ως Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) συγκεντρώνουν 60% των επισκέψεων για 22% του καταλόγου.