Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Ντάνιελ Γκάρμπερ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Ντάνιελ Γκάρμπερ: τα στατιστικά συνοπτικά
Το Springtime In The Village είναι το πιο δημοφιλές έργο του Ντάνιελ Γκάρμπερ: 1.200 επισκέψεις σε اثώσิบρη μήνες, που αντιστοιχούν στο 41% του συνόλου. Επίσης συχνά αναζητούνται: New Hope και A Wooded Watershed. Συνολικές επισκέψεις: 2.300 (400 σε σελίδα καλλιτέχνη, 1.900 σε έργα). Αύξηση κατά 700% μεταξύ Αύγ 2026 και Σεπ 2026. Κορύφωση: Ιούλ 2026 (1.400 επισκέψεις). Παρατηρούμενη προτίμηση: Έντονη (Αντίθεση), 52% των επισκέψεων για το 20% του καταλόγου.
Τα κορυφαία 10 έργα του Ντάνιελ Γκάρμπερ με βάση τις επισκέψεις
Η κατάταξη υπολογίζει τις αναζητήσεις για το WikiOO.org σε διάστημα δώδεκα μηνών και όχι βαθμολογίες καταλόγου. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο έργο του Ντάνιελ Γκάρμπερ με τις περισσότερες αναζητήσεις.
-
1
Springtime In The Village
1.200 επισκέψεις · 41,4%
-
2
New Hope
300 επισκέψεις · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 επισκέψεις · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 επισκέψεις · 6,9%
-
5
Reading -
200 επισκέψεις · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 επισκέψεις · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 επισκέψεις · 3,4%
-
8
The Valley
100 επισκέψεις · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 επισκέψεις · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 επισκέψεις · 3,4%
Ποιος είναι ο μηνιαίος αριθμός αναγνωστών του αρχείου του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 200 | 1.200 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 200 | 600 |
Ποιο είναι το μηνιαίο κοινό των έργων του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποιες κατηγορίες έργων του Ντάνιελ Γκάρμπερ επιλέγουν οι αναγνώστες;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 8,0% | 3,5% |
| Μαλακή σκιά | 22,0% | 3,5% |
| Ήπια φωτεινότητα | 56,0% | 72,4% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 14,0% | 20,7% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 8,0% | 10,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 34,0% | 48,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 40,0% | 27,6% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 18,0% | 13,8% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 38,7% | 63,0% |
| Ουδέτερα χρώματα | 32,3% | 18,5% |
| Σκούρα χρώματα | 22,6% | 14,8% |
| Μονόχρωμα | 3,2% | 3,7% |
| Φύση | 3,2% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 10,0% | 10,3% |
| Ισορροπημένο | 70,0% | 69,0% |
| Ζωντανό | 20,0% | 20,7% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 14,0% | 13,8% |
| Ήπιο | 30,0% | 13,8% |
| Ισορροπημένη | 14,0% | 6,9% |
| Έντονη | 20,0% | 51,7% |
| Δήλωση | 22,0% | 13,8% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 28,0% | 44,8% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 10,0% | 10,3% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 16,0% | 13,8% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 36,0% | 27,6% |
| Συνοπτική παλέτα | 10,0% | 3,5% |
Πώς κατανέμονται τα πιο δημοφιλή έργα του Ντάνιελ Γκάρμπερ καθ' όλη τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποια είναι η κατανομή των αναγνωστών του Ντάνιελ Γκάρμπερ ανά γλώσσα;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 200 | 50,0% |
| Γαλλικά | 200 | 50,0% |
Ποιο είναι το ημερήσιο κοινό των Ντάνιελ Γκάρμπερ, μαζί με την πρόβλεψή του;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 21 Σεπ | 0 |
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 1.000 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 100 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 200 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 200 |
| Κυρ 11 Οκτ | 500 |
| Δευ 12 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 300 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
Ντάνιελ Γκάρμπερ: συχνές ερωτήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
- Springtime In The Village: 1.200 επισκέψεις, 41% των προβολών. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 10.
Ποιο είναι το κοινό του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
- 2.300 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες (400 σελίδες καλλιτέχνη, 1.900 έργα).
Προτιμούν οι αναγνώστες μια συγκεκριμένη κατηγορία έργων του Ντάνιελ Γκάρμπερ;
- Ναι, Έντονη (Αντίθεση): 52% των επισκέψεων για το 20% του καταλόγου.