Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Γεώργιος Χένρι Ντάρυ: τι δείχνουν οι συμβουλευτικές επισκέψεις
Το έργο του/της Γεώργιος Χένρι Ντάρυ που έχει λάβει τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Seven Miles to Salem, με 200 επισκέψεις τα τελευταία δώδεκα μήceς, που αντιστοιχούν στο 11% των συνολικών επισκέψεων. Ακολουθούν στη κατάταξη οι Cider Making in the Country και Hunter in the Wood. Το προφίλ του καλλιτέχνη επισκεφθείτε 700 φορές και τα έργα του 1.700 φορές, με σύνολο 2.400 επισκέψεις. Από την Αύγ 2026 έως την Σεπ 2026, οι επισκέψεις αυξήθηκαν κατά 100%. Ο Ιούλ 2026 είναι ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις: 2.100. Οι αναγνώστες επιλέγουν Ασυρμητική παλέτα (Αρμονία Χρωμάτων) στο 28% των επισκέψεων, ενώ αυτό αντιπροσωπεύει το 8% του καταλόγου.
Γεώργιος Χένρι Ντάρυ: τα 10 πιο δημοφιλή έργα που επισκέφθηκαν
Κάθε καταχώρηση εμφανίζει ένα έργο του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ και την κατάταξή του βάσει των consultations στο WikiOO.org τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
-
1
Seven Miles to Salem, 1863
200 επισκέψεις · 11,1%
-
2
Cider Making in the Country, 1863
100 επισκέψεις · 5,6%
-
3
Hunter in the Wood, 1860
100 επισκέψεις · 5,6%
-
4
Ithiel Town's Bridge Near East Rock, 1847
100 επισκέψεις · 5,6%
-
5
Summer Landscape Near New Haven, View from East Haven, 1849
100 επισκέψεις · 5,6%
-
6
Winter in the Country, 1857
100 επισκέψεις · 5,6%
-
7
East Rock, New Haven, 1857
100 επισκέψεις · 5,6%
-
8
Judges Cave, West Rock, New Haven, 1856
100 επισκέψεις · 5,6%
-
9
Farmyard, Winter, 1862
100 επισκέψεις · 5,6%
-
10
The Wood Sled (also known as Homeward Path), 1854
100 επισκέψεις · 5,6%
Πότε έγινε η τελευταία αναζήτηση του αρχείου του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 700 | 1.400 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 200 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι αναγνώστες ανάμεσα στα έργα του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 4,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 4,0% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 46,0% | 50,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 44,0% | 50,0% |
| Φωτεινό | 2,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 38,0% | 50,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 44,0% | 33,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 12,0% | 11,1% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 6,0% | 5,6% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 63,0% | 64,7% |
| Γήινοι τόνοι | 34,8% | 35,3% |
| Σκούρα χρώματα | 2,2% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 24,0% | 27,8% |
| Ισορροπημένο | 70,0% | 66,7% |
| Ζωντανό | 6,0% | 5,6% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 4,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 4,0% | 5,6% |
| Έντονη | 24,0% | 16,7% |
| Δήλωση | 68,0% | 77,8% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 8,0% | 27,8% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 12,0% | 27,8% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 14,0% | 5,6% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 50,0% | 27,8% |
| Συνοπτική παλέτα | 16,0% | 11,1% |
Ποια είναι τα πιο δημοφιλή έργα του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mrs. David R. Van Derveer (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David R. Van Derveer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Landscape Near New H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Picnic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. John Forman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woodland Glade in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Scene in New England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Mill in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth O'Kane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες αναζητείται ο/η Γεώργιος Χένρι Ντάρυ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες αναζητήσεις ανά ημέρα για τον/την Γεώργιος Χένρι Ντάρυ και για τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 100 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 100 |
| Σαβ 3 Οκτ | 100 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 100 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Σχετικά με το κοινό του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ
Ποιο έργο του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ επισκέπτεται πιο συχνά;
- Το Seven Miles to Salem βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις και 11% ανα급τήσεις. 10 έργα βρίσκονται ψηλότερα.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ στο WikiOO.org;
- 2.400 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 700 στο προφίλ του καλλιτέχνη, 1.700 στα έργα.
Ποια έργα του Γεώργιος Χένρι Ντάρυ ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αναγνωστών;
- Έργα που περιγράφονται ως Ασυρμητική παλέτα (Αρμονία Χρωμάτων) συγκεντρώνουν 28% των επισκέψεων για 8% του καταλόγου.