Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του George Hetzel σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
George Hetzel: τα στατιστικά συνοπτικά
Το Rocky Gorge είναι το πιο δημοφιλές έργο του George Hetzel: 300 επισκέψεις σε اثώσิบρη μήνες, που αντιστοιχούν στο 27% του συνόλου. Επίσης συχνά αναζητούνται: Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) και Still Life with Watermelon, Grapes and Apples. Συνολικές επισκέψεις: 1.300 (500 σε σελίδα καλλιτέχνη, 800 σε έργα). Κορύφωση: Ιούλ 2026 (1.200 επισκέψεις). Παρατηρούμενη προτίμηση: Ισορροπημένη (Αντίθεση), 36% των επισκέψεων για το 12% του καταλόγου.
Τα κορυφαία 9 έργα του George Hetzel με βάση τις επισκέψεις
Η κατάταξη υπολογίζει τις αναζητήσεις για το WikiOO.org σε διάστημα δώδεκα μηνών και όχι βαθμολογίες καταλόγου. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο έργο του George Hetzel με τις περισσότερες αναζητήσεις.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 επισκέψεις · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 επισκέψεις · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 επισκέψεις · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 επισκέψεις · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 επισκέψεις · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 επισκέψεις · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 επισκέψεις · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 επισκέψεις · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 επισκέψεις · 9,1%
Ποιος είναι ο μηνιαίος αριθμός αναγνωστών του αρχείου του George Hetzel;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 500 | 700 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 0 | 100 |
Ποιο είναι το μηνιαίο κοινό των έργων του George Hetzel;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποιες κατηγορίες έργων του George Hetzel επιλέγουν οι αναγνώστες;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 39,5% | 63,6% |
| Μαλακή σκιά | 27,9% | 27,3% |
| Ήπια φωτεινότητα | 25,6% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 7,0% | 9,1% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 46,5% | 63,6% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 25,6% | 27,3% |
| Ήπια ισορροπημένη | 23,3% | 9,1% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 4,7% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 80,0% | 88,9% |
| Ουδέτερα χρώματα | 14,3% | 11,1% |
| Σκούρα χρώματα | 2,9% | 0,0% |
| Μονόχρωμα | 2,9% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 55,8% | 63,6% |
| Ισορροπημένο | 39,5% | 36,4% |
| Ζωντανό | 4,7% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 7,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 7,0% | 9,1% |
| Ισορροπημένη | 11,6% | 36,4% |
| Έντονη | 9,3% | 9,1% |
| Δήλωση | 65,1% | 45,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 27,9% | 27,3% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 25,6% | 45,5% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 20,9% | 18,2% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 23,3% | 9,1% |
| Συνοπτική παλέτα | 2,3% | 0,0% |
Πώς κατανέμονται τα πιο δημοφιλή έργα του George Hetzel καθ' όλη τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποια είναι η κατανομή των αναγνωστών του George Hetzel ανά γλώσσα;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Ποιο είναι το ημερήσιο κοινό των George Hetzel, μαζί με την πρόβλεψή του;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 300 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 100 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 200 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 400 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
George Hetzel: συχνές ερωτήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του George Hetzel;
- Rocky Gorge: 300 επισκέψεις, 27% των προβολών. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 9.
Ποιο είναι το κοινό του George Hetzel;
- 1.300 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες (500 σελίδες καλλιτέχνη, 800 έργα).
Προτιμούν οι αναγνώστες μια συγκεκριμένη κατηγορία έργων του George Hetzel;
- Ναι, Ισορροπημένη (Αντίθεση): 36% των επισκέψεων για το 12% του καταλόγου.