Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Joseph Murray Ince σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Joseph Murray Ince: τι δείχνουν οι συμβουλευτικές επισκέψεις
Το έργο του/της Joseph Murray Ince που έχει λάβει τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Hay-on-wye And The Brecon Beacons, με 200 επισκέψεις τα τελευταία δώδεκα μήceς, που αντιστοιχούν στο 22% των συνολικών επισκέψεων. Ακολουθούν στη κατάταξη οι Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine και Kings College Cambridge. Το προφίλ του καλλιτέχνη επισκεφθείτε 400 φορές και τα έργα του 800 φορές, με σύνολο 1.200 επισκέψεις. Ο Ιούλ 2026 είναι ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις: 1.000. Οι αναγνώστες επιλέγουν Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) στο 78% των επισκέψεων, ενώ αυτό αντιπροσωπεύει το 48% του καταλόγου.
Joseph Murray Ince: τα 8 πιο δημοφιλή έργα που επισκέφθηκαν
Κάθε καταχώρηση εμφανίζει ένα έργο του Joseph Murray Ince και την κατάταξή του βάσει των consultations στο WikiOO.org τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 επισκέψεις · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 επισκέψεις · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 επισκέψεις · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 επισκέψεις · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 επισκέψεις · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 επισκέψεις · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 επισκέψεις · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 επισκέψεις · 11,1%
Πότε έγινε η τελευταία αναζήτηση του αρχείου του Joseph Murray Ince;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 200 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 600 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Joseph Murray Ince;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι αναγνώστες ανάμεσα στα έργα του Joseph Murray Ince;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 6,9% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 17,2% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 48,3% | 77,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 24,1% | 22,2% |
| Φωτεινό | 3,5% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 20,7% | 22,2% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 41,4% | 55,6% |
| Ήπια ισορροπημένη | 34,5% | 22,2% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 3,5% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 51,8% | 77,8% |
| Γήινοι τόνοι | 44,4% | 22,2% |
| Σκούρα χρώματα | 3,7% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 20,7% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 75,9% | 100,0% |
| Ζωντανό | 3,5% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 6,9% | 0,0% |
| Ήπιο | 10,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη | 10,3% | 0,0% |
| Έντονη | 24,1% | 22,2% |
| Δήλωση | 48,3% | 77,8% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 3,5% | 11,1% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 3,5% | 11,1% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 13,8% | 11,1% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 41,4% | 44,4% |
| Συνοπτική παλέτα | 37,9% | 22,2% |
Ποια είναι τα πιο δημοφιλή έργα του Joseph Murray Ince, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες αναζητείται ο/η Joseph Murray Ince;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες αναζητήσεις ανά ημέρα για τον/την Joseph Murray Ince και για τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Σχετικά με το κοινό του Joseph Murray Ince
Ποιο έργο του Joseph Murray Ince επισκέπτεται πιο συχνά;
- Το Hay-on-wye And The Brecon Beacons βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις και 22% ανα급τήσεις. 8 έργα βρίσκονται ψηλότερα.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Joseph Murray Ince στο WikiOO.org;
- 1.200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 400 στο προφίλ του καλλιτέχνη, 800 στα έργα.
Ποια έργα του Joseph Murray Ince ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αναγνωστών;
- Έργα που περιγράφονται ως Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) συγκεντρώνουν 78% των επισκέψεων για 48% του καταλόγου.