Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Μάρτα Μινουχίν σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Μάρτα Μινουχίν: τι δείχνουν οι συμβουλευτικές επισκέψεις
Το έργο του/της Μάρτα Μινουχίν που έχει λάβει τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Large (1), με 3.800 επισκέψεις τα τελευταία δώδεκα μήceς, που αντιστοιχούν στο 56% των συνολικών επισκέψεων. Ακολουθούν στη κατάταξη οι Large και Plataia. Το προφίλ του καλλιτέχνη επισκεφθείτε 200 φορές και τα έργα του 2.700 φορές, με σύνολο 2.900 επισκέψεις. Αντίμεσα στις ημερομηνίες Αύγ 2026 και Σεπ 2026, οι επισκέψεις μειώθηκαν κατά 40%. Ο Ιούλ 2026 είναι ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις: 1.200. Οι αναγνώστες επιλέγουν Έντονο χρώμα (Κορεσμός Χρώματος) στο 82% των επισκέψεων, ενώ αυτό αντιπροσωπεύει το 10% του καταλόγου.
Μάρτα Μινουχίν: τα 10 πιο δημοφιλή έργα που επισκέφθηκαν
Κάθε καταχώρηση εμφανίζει ένα έργο του Μάρτα Μινουχίν και την κατάταξή του βάσει των consultations στο WikiOO.org τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
-
1
Large (1)
3.800 επισκέψεις · 55,9%
-
2
Large
1.800 επισκέψεις · 26,5%
-
3
Plataia, 1998
300 επισκέψεις · 4,4%
-
4
Leyendo las noticias (Reading the news), 1965
200 επισκέψεις · 2,9%
-
5
Large (3)
200 επισκέψεις · 2,9%
-
6
Testimony for a young grave, 1962
100 επισκέψεις · 1,5%
-
7
Geometría blanda
100 επισκέψεις · 1,5%
-
8
Laberinto minujinda (2)
100 επισκέψεις · 1,5%
-
9
Laberinto minujinda (3)
100 επισκέψεις · 1,5%
-
10
Laberinto minujinda
100 επισκέψεις · 1,5%
Πότε έγινε η τελευταία αναζήτηση του αρχείου του Μάρτα Μινουχίν;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 100 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 0 | 1.200 |
| Αύγ 2026 | 0 | 1.000 |
| Σεπ 2026 | 100 | 500 |
Πότε επισκέπονται τα έργα του Μάρτα Μινουχίν;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι αναγνώστες ανάμεσα στα έργα του Μάρτα Μινουχίν;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 20,0% | 2,9% |
| Ήπια φωτεινότητα | 40,0% | 94,1% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 15,0% | 0,0% |
| Φωτεινό | 25,0% | 2,9% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 25,0% | 7,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 10,0% | 1,5% |
| Ήπια ισορροπημένη | 20,0% | 0,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 35,0% | 8,8% |
| Έντονο χρώμα | 10,0% | 82,3% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 35,0% | 63,2% |
| Ζεστά χρώματα | 5,0% | 26,5% |
| Ουδέτερα χρώματα | 30,0% | 7,3% |
| Γήινοι τόνοι | 20,0% | 2,9% |
| Μονόχρωμα | 5,0% | 0,0% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 5,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 20,0% | 4,4% |
| Ισορροπημένο | 30,0% | 5,9% |
| Ζωντανό | 50,0% | 89,7% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 15,0% | 1,5% |
| Ήπιο | 15,0% | 5,9% |
| Ισορροπημένη | 20,0% | 57,4% |
| Έντονη | 20,0% | 26,5% |
| Δήλωση | 30,0% | 8,8% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 50,0% | 89,7% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 20,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 10,0% | 4,4% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 5,0% | 0,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 15,0% | 5,9% |
Ποια είναι τα πιο δημοφιλή έργα του Μάρτα Μινουχίν, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plataia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Subzero art, Geniol and hea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Geometría blanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leyendo las noticias (Readi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Testimony for a young grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Large (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 |
| Large (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Tall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες αναζητείται ο/η Μάρτα Μινουχίν;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Βουλγαρικά | 100 | 25,0% |
| Αγγλικά | 100 | 25,0% |
| Ισπανικά | 100 | 25,0% |
| Κροατικά | 100 | 25,0% |
Πόσες αναζητήσεις ανά ημέρα για τον/την Μάρτα Μινουχίν και για τις επόμενες τρεις εβδομάδες;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 26 Σεπ | 100 |
| Κυρ 27 Σεπ | 600 |
| Δευ 28 Σεπ | 200 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 300 |
| Παρ 2 Οκτ | 1.000 |
| Σαβ 3 Οκτ | 500 |
| Κυρ 4 Οκτ | 300 |
| Δευ 5 Οκτ | 200 |
| Τρί 6 Οκτ | 300 |
| Τετ 7 Οκτ | 200 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 100 |
| Πέμ 15 Οκτ | 100 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Σχετικά με το κοινό του Μάρτα Μινουχίν
Ποιο έργο του Μάρτα Μινουχίν επισκέπτεται πιο συχνά;
- Το Large (1) βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 3.800 επισκέψεις και 56% ανα급τήσεις. 10 έργα βρίσκονται ψηλότερα.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Μάρτα Μινουχίν στο WikiOO.org;
- 2.900 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 200 στο προφίλ του καλλιτέχνη, 2.700 στα έργα.
Ποια έργα του Μάρτα Μινουχίν ταιριάζουν στις προτιμήσεις των αναγνωστών;
- Έργα που περιγράφονται ως Έντονο χρώμα (Κορεσμός Χρώματος) συγκεντρώνουν 82% των επισκέψεων για 10% του καταλόγου.