Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Πάουλ Ντελβάξ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Πάουλ Ντελβάξ: σύνοψη αναγνώσεων
Κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, το πιο δημοφιλές έργο του Πάουλ Ντελβάξ στη βάση δεδομένων του WikiOO.org ήταν το A SirenIn Full Moonlight: 4.800 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 13% των συνολικών αναζητήσεων του καλλιτέχνη. Ακολουθούν οι Η Ύπνια Βενουθή και Το Τρένο της Νύχτας. Οι σελίδες για τον/την Πάουλ Ντελβάξ επισκέφθηκαν 29.100 φορές: 6.300 στην σελίδα του/της καλλιτέχνη και 22.800 στις σελίδες των μεμονωμένων έργων. Οι συμβουλευτικές επισκέψεις μειώθηκαν κατά 12% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις ήταν ο Ιούλ 2026, με 17.000 επισκέψεις. Οι εγγραφές διαβάζονται στα Γαλλικά (50%), Ολλανδικά (12%) και Αγγλικά (9%). Το κοινό βρίσκεται κυρίως στις Βέλγιο (84%), Νότια Κορέα (6%) και Βραζιλία (3%). Η συμβουλευτική υποστήριξη παρέχεται σε υπολογιστές (76%), κινητά τηλέφωνα (21%) και ταμπλέτες (4%). Οι αναγνώστες συμβουλεύονται το Σκοτεινό (Φωτεινότητα) περισσότερο από όσο υποδηλώνει η αναλογία του στον κατάλογο: 53% των επισκέψεων έναντι 22% των έργων.
Τα 10 πιο δημοφιλή έργα του Πάουλ Ντελβάξ
Έργα του Πάουλ Ντελβάξ ταξινομημένα ανά αριθμό επισκέψεων στο WikiOO.org κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες, ξεκινώντας από τα πιο δημοφιλή.
Πόσες φορές ανατρέায়ται ο φάκελος του Πάουλ Ντελβάξ κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Πίνακας δεδομένων
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
100
700
Ιούλ 2026
1.800
15.200
Αύγ 2026
600
5.400
Σεπ 2026
3.800
1.500
Πόσο συχνά συμβουλεύονται τα έργα του Πάουλ Ντελβάξ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα του Πάουλ Ντελβάξ συμβουλεύονται οι αναγνώστες;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Πίνακας δεδομένων
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Αιθέριος
36,4%
45,0%
Μυστηριώδες
45,5%
43,9%
Δραματικότητα
9,1%
7,2%
Ρομαντικό
9,1%
2,8%
Κομψός
0,0%
1,1%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μυστηριώδης
70,0%
63,7%
Μελαγχολικός
10,0%
35,2%
Αναστοχαστικός
0,0%
1,1%
Αιθέριος
10,0%
0,0%
Αγωνώδης ένταση
10,0%
0,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
22,0%
52,5%
Μαλακή σκιά
18,0%
23,9%
Ήπια φωτεινότητα
34,0%
16,9%
Φωτεινή Ισορροπία
22,0%
6,4%
Φωτεινό
4,0%
0,3%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
34,0%
49,9%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
34,0%
23,6%
Ήπια ισορροπημένη
20,0%
18,2%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
8,0%
7,8%
Έντονο χρώμα
4,0%
0,5%
Παλέτα Χρωμάτων
Παλέτα Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
56,4%
70,0%
Ουδέτερα χρώματα
25,6%
17,1%
Σκούρα χρώματα
12,8%
12,9%
Παστέλ αποχρώσεις
5,1%
0,0%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
42,0%
62,5%
Ισορροπημένο
36,0%
26,0%
Ζωντανό
22,0%
11,5%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
14,0%
0,8%
Ήπιο
10,0%
15,3%
Ισορροπημένη
10,0%
18,0%
Έντονη
6,0%
10,2%
Δήλωση
60,0%
55,8%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
26,0%
33,5%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
10,0%
12,1%
Ισορροπημένη αρμονία
14,0%
16,6%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
18,0%
28,9%
Συνοπτική παλέτα
32,0%
8,8%
Ποια έργα του Πάουλ Ντελβάξ επισκέπτονται περισσότερο, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Πίνακας δεδομένων
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
Η Ύπνια Βενουθή
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1.400
0
0
Το Τρένο της Νύχτας
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Η Υπνωτισμένη Βενεράς
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Με ποιές συσκευές γίνεται η προβολή του Πάουλ Ντελβάξ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Πίνακας δεδομένων
Συσκευή
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
υπολογιστές
22.000
75,6%
κινητά τηλέφωνα
6.000
20,6%
ταμπλέτες
1.100
3,8%
Σε ποιες γλώσσες αναζητείται ο/η Πάουλ Ντελβάξ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πίνακας δεδομένων
Γλώσσα
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
Γαλλικά
2.900
50,0%
Ολλανδικά
700
12,1%
Αγγλικά
500
8,6%
Κορεάτικα
400
6,9%
Σουηδικά
400
6,9%
Ισπανικά
300
5,2%
Ιταλικά
200
3,4%
Τσέχικα
100
1,7%
Γερμανικά
100
1,7%
Πορτογαλικά
100
1,7%
Πόσες επισκέψεις έχει ο Πάουλ Ντελβάξ ανά ημέρα και τι αναμένεται;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Πίνακας δεδομένων
Ημέρα
Επισκέψεις
Πέμ 24 Σεπ
300
Παρ 25 Σεπ
300
Σαβ 26 Σεπ
700
Κυρ 27 Σεπ
1.600
Δευ 28 Σεπ
1.500
Τρί 29 Σεπ
700
Τετ 30 Σεπ
900
Πέμ 1 Οκτ
100
Παρ 2 Οκτ
500
Σαβ 3 Οκτ
300
Κυρ 4 Οκτ
900
Δευ 5 Οκτ
400
Τρί 6 Οκτ
100
Τετ 7 Οκτ
300
Πέμ 8 Οκτ
400
Παρ 9 Οκτ
400
Σαβ 10 Οκτ
700
Κυρ 11 Οκτ
1.100
Δευ 12 Οκτ
700
Τρί 13 Οκτ
3.900
Τετ 14 Οκτ
1.200
Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη)
400
Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη)
700
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
900
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
2.000
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
1.400
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
2.600
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
1.300
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
500
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
700
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
1.000
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
2.200
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
1.600
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
2.800
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
1.500
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
500
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
800
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
1.100
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
2.300
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
1.700
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
3.000
Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη)
1.600
Ερωτήσεις σχετικά με το κοινό του Πάουλ Ντελβάξ
Ποια έργα του Πάουλ Ντελβάξ έχουν τις περισσότερες επισκέψεις;
Το έργο A SirenIn Full Moonlight, με 4.800 επισκέψεις (13% των συνολικών αναζητήσεων για τον/την Πάουλ Ντελβάξ). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει 10 έργα.
Πόσες φορές έχει αναζητηθεί ο/η Πάουλ Ντελβάξ στο WikiOO.org;
29.100 φορές σε δώδεκα μήνες: 6.300 στην σελίδα του καλλιτέχνη και 22.800 στις σελίδες των έργων.
Σε ποιες συσκευές αναζητείται ο Πάουλ Ντελβάξ;
Ο/Η Πάουλ Ντελβάξ αναζητείται από υπολογιστές (76%), κινητά τηλέφωνα (21%) και ταμπλέτες (4%); ο/η υπολογιστές αντιστοιχεί στο 76% των αναζητήσεων.
Σε ποιες γλώσσες αναζητείται ο/η Πάουλ Ντελβάξ;
Σε Γαλλικά (50%), Ολλανδικά (12%) και Αγγλικά (9%). Η κορυφαία γλώσσα είναι η Γαλλικά με ποσοστό 50%.
Τι είδους έργα του Πάουλ Ντελβάξ προτιμούν οι αναγνώστες;
Σκοτεινό (Φωτεινότητα): 53% των επισκέψεων, έναντι 22% του καταλόγου.
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;