Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Paul Weber σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Paul Weber: τα στατιστικά συνοπτικά
Το In the Catskills είναι το πιο δημοφιλές έργο του Paul Weber: 300 επισκέψεις σε اثώσิบρη μήνες, που αντιστοιχούν στο 27% του συνόλου. Επίσης συχνά αναζητούνται: Mountain Pools και Extensive Landscape with Valley and Mountains. Συνολικές επισκέψεις: 1.600 (600 σε σελίδα καλλιτέχνη, 1.000 σε έργα). Πτώση κατά 67% μεταξύ Αύγ 2026 και Σεπ 2026. Κορύφωση: Ιούλ 2026 (1.200 επισκέψεις). Παρατηρούμενη προτίμηση: Γήινοι τόνοι (Παλέτα Χρωμάτων), 82% των επισκέψεων για το 62% του καταλόγου.
Τα κορυφαία 6 έργα του Paul Weber με βάση τις επισκέψεις
Η κατάταξη υπολογίζει τις αναζητήσεις για το WikiOO.org σε διάστημα δώδεκα μηνών και όχι βαθμολογίες καταλόγου. Η 1η θέση αντιστοιχεί στο έργο του Paul Weber με τις περισσότερες αναζητήσεις.
-
1
In the Catskills, 1859
300 επισκέψεις · 27,3%
-
2
Mountain Pools
300 επισκέψεις · 27,3%
-
3
Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858
200 επισκέψεις · 18,2%
-
4
The Mountain Stream, 1850
100 επισκέψεις · 9,1%
-
5
Titti, Lake Como, Italy
100 επισκέψεις · 9,1%
-
6
Forest Landscape
100 επισκέψεις · 9,1%
Ποιος είναι ο μηνιαίος αριθμός αναγνωστών του αρχείου του Paul Weber;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 800 |
| Αύγ 2026 | 200 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 100 |
Ποιο είναι το μηνιαίο κοινό των έργων του Paul Weber;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Ποιες κατηγορίες έργων του Paul Weber επιλέγουν οι αναγνώστες;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των δεδομένων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 12,5% | 9,1% |
| Μαλακή σκιά | 75,0% | 90,9% |
| Ήπια φωτεινότητα | 0,0% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 12,5% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 25,0% | 36,4% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 37,5% | 18,2% |
| Ήπια ισορροπημένη | 12,5% | 27,3% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 25,0% | 18,2% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 62,5% | 81,8% |
| Σκούρα χρώματα | 25,0% | 18,2% |
| Ουδέτερα χρώματα | 12,5% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 25,0% | 36,4% |
| Ισορροπημένο | 62,5% | 54,5% |
| Ζωντανό | 12,5% | 9,1% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 12,5% | 9,1% |
| Ήπιο | 12,5% | 9,1% |
| Ισορροπημένη | 12,5% | 18,2% |
| Έντονη | 0,0% | 0,0% |
| Δήλωση | 62,5% | 63,6% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 12,5% | 9,1% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 0,0% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 62,5% | 72,7% |
| Συνοπτική παλέτα | 25,0% | 18,2% |
Πώς κατανέμονται τα πιο δημοφιλή έργα του Paul Weber καθ' όλη τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Titti, Lake Como, Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Catskills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Pools | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Extensive Landscape with Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποια είναι η κατανομή των αναγνωστών του Paul Weber ανά γλώσσα;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 200 | 100,0% |
Ποιο είναι το ημερήσιο κοινό των Paul Weber, μαζί με την πρόβλεψή του;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των δεδομένων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 100 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 100 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 100 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Paul Weber: συχνές ερωτήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Paul Weber;
- In the Catskills: 300 επισκέψεις, 27% των προβολών. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 6.
Ποιο είναι το κοινό του Paul Weber;
- 1.600 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες (600 σελίδες καλλιτέχνη, 1.000 έργα).
Προτιμούν οι αναγνώστες μια συγκεκριμένη κατηγορία έργων του Paul Weber;
- Ναι, Γήινοι τόνοι (Παλέτα Χρωμάτων): 82% των επισκέψεων για το 62% του καταλόγου.