Franz Ehrlich — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely Franz Ehrlich 32 művével teli.
- 3. ÉLEMÉLYEZÉS (Egy külföldi képviselet terve a Német Demokratikus Köztársaság számára. Szobaplán
- 1933 (photo-sculptural advertising project) – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- Painting with violin – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- 4 ülésű bútor és egy tábla., Franz Ehrlich
- Franz Ehrlich: Egy darab mappázat (tubuláris acél lábakkal és márványtáblával)
- HKB II – Új épület első emeleti tervrajz (Belügyi Minisztérium, Berlini) – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- Untitled (Final artwork for chocolate packaging (Laughing child before toys)) – Franz Ehrlich
- 1rst FLOOR (Design for a foreign representation of the GDR, Floor plan) – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- TABLE AND UPHOLSTERED BENCH – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- DEVELOPMENT SCHEMES. Existing buildings / development as currently intended / development as it should be intended, Franz Ehrlich
- SALES COUNTER – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- CABINET DISPLAY CASE, Franz Ehrlich
- A.D.W. MAIN BUILDING 1RST TOP FLOOR 1RST WORKING DESIGN (Academy of Sciences) – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- ARMREST CHAIR (with tubular steel frame) – Franz Ehrlich
- A.D.W. MAIN BUILDING 1RST TOP FLOOR WORKING DESIGN 1 (Academy of Sciences)
- TUBULAR STEEL CHAIR
- Franz Ehrlich: 2 DISPLAY CASES
- CONSTRUCTION SCHEDULE FOR THE MOST FAVOURABLE IMPLEMENTATION OF AN INVESTMENT PROJECT TV STUDIOS FOR 4-HOUR PER WEEK PROGRAM – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- Szimfonikus zenekar és citeraszínű tábla
- Wing armchair – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- Építészeti terv Szobához (belső bútorokkal)
- 4th FLOOR (Design for a foreign representation of the GDR. Floor plan), Franz Ehrlich
- Table and chair for dining room – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- CHAIR WITH LEATHER SEAT
- A.D.W. MAIN BUILDING GROUND FLOOR WORKING DESIGN 1 (Academy of Sciences) – Franz Ehrlich
- Untitled (Design sketch for a wooden table and armchair with hoop-steel) – katalógusbejegyzés
- Franz Ehrlich: A.D.W. MAIN BUILDING 2 BASEMENT STOREYS 1RST WORKING DESIGN (Academy of Sciences, floor plan)
- Untitled (Design for a trade fair hall, interior, view, Leipzig Trade Fair extension) – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- The new city is built on labour... (Design for competition Dresden) – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
- A.D.W. MAIN BUILDING 1RST TOP FLOOR WORKING DESIGN 2 (Academy of Sciences)
- 110.4% plan fulfilment in Leipzig. Report by Leipzig City Council (Brochure) – katalógusbejegyzés
- BOOK AND DOCUMENT REPOSITORY – katalógusbejegyzés – Franz Ehrlich alkotása
Franz Ehrlich
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



