Hans Wertinger — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely Hans Wertinger 17 művével teli.
- Krisztus keresztelésének szentekkel és adományozóval való ábrázolása, Hans Wertinger
- Frederick III – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- Christoph von Laiming in His 59th Year – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- Crucifixion, with Dr. Peter Baumgartner and His Family, Hans Wertinger
- Portrait of William IV of Bavaria. – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- Virgin and Christ Child, with Anna Von Trenbach and Family – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- The Court Jester known as "Knight Christoph", Hans Wertinger
- Count Palatine Philipp, Bishop of Freising – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- Portrait of the Count Palatine Johann III – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- Princess Maria Jacobäa – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- Sick Alexander the Great and his Physician Philippos – katalógusbejegyzés – Hans Wertinger alkotása
- Portrait of Margrave Bernhard III von Baden – Hans Wertinger
- Hans Wertinger: Portrait of a Man
- Count Palatine Frederick II the Wise, Hans Wertinger
- The Boar Hunt – Hans Wertinger
- Hans Wertinger: Portrait of a Man Holding a Rosary
- Panel from a Series of Rural Scenes: Bathing and Slaughter, Hans Wertinger
Hans Wertinger
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



