James Ensor — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely James Ensor 31 művével teli.
- Kriszt bejárata Brüsszelbe – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Öniségképet vise felülkéntülő maszkkal – katalógusbejegyzés
- Skeletons Warming Themselves, James Ensor
- James Ensor: A Kétségbeesett Hölgy
- Death and the Masks – katalógusbejegyzés
- A nyárfák tavasza vagy A nyárfákfürdője – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Nyúl és varjú – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- A piac Ostendén – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Personnages devant l' affiche de La Gamme d' Amour, James Ensor
- James Ensor: Ecce Homo (Christ and the Critics)
- Nos deux portraits
- Le Jardin d' amour, James Ensor
- Portrait de l' artiste dit petite tete, James Ensor
- Fleurs ou Les Roses – James Ensor
- Le juge Rouge
- L' Autodafe ou Philippe II aux Enfers – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Tribulations of Saint Anthony, James Ensor
- Figure reveche, James Ensor
- The Astonishment of the Mask Wouse – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Rien faire et laisser rire – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Still Life with Duck, James Ensor
- Fans and Stuffs
- Portrait de l' artiste au chevalet – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Les Ballerines
- Music in the Rue de Flandre, James Ensor
- Petites chinoiseries bleues – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Verre de Vin Rouge fraises et cerises – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Flowers and blue vase, James Ensor
- Nature morte au geranium – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Chinoiseries – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
- Flacon bleu et poulet – katalógusbejegyzés – James Ensor alkotása
James Ensor
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



