James Ward — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely James Ward 32 művével teli.
- Gordale Scar
- A Hunter in a Landscape, James Ward
- Портрет Даша, любимого спаньила, собственность леди Франсез Вайн-Темпест
- An Unknown Woman – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Gordale Scar (A View of Gordale, in the Manor of East Malham in Craven, Yorkshire, the Property of Lord Ribblesdale) – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Portraits of two extraordinary oxen, the property of the Earl of Powis – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- The Reapers – James Ward
- John Levett Hunting at Wychnor, Staffordshire alternate title Theophilus Levett and a Favorite Hunter) – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Study for the Oil Painting – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Eagle, a Celebrated Stallion, James Ward
- Heath Ewe and Lambs – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Self Portrait – katalógusbejegyzés
- James Ward: Ryelands Sheep, the King's Ram, the King's Ewe and Lord Somerville's Wether
- Gloucestershire Old Spot
- Sketch for 'Gordale Scar' – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Man Struggling with a Boa Constrictor, Study for Liboya Serpent Seizing its Prey
- The Straw Yard – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- James Ward: Venus Rising from her Couch
- James Ward: Cattle at a Pool at Sunrise
- Portrait Of Lord Stanhope ( 1805-66 ) Riding A Pony, James Ward
- Diana at the Bath – James Ward
- Grey Arabian stallion, the property of Sir Watkin Williams-Wynn – James Ward
- Mrs Billington as St Cecilia – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- A Horse Drinking at a Stream – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Hunter in a landscape – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- John Levett Receiving Pheasant from Retriever on His Estate at Wychnor – katalógusbejegyzés
- Portrait of Reformer, Blucher, Tory and Crib, the Property of Rowland Alston, Esq., M.P – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- The Day's Sport – katalógusbejegyzés
- A Border Leicester Ewe – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
- Sheep Salving – James Ward
- James Ward: An Overshot Mill
- Melrose Abbey – katalógusbejegyzés – James Ward alkotása
James Ward
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



